Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml, která je níže.

Naše cena: 195 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonský výrobek Tamari k dochucování pokrmů bohatý na kvalitní bílkoviny, minerály a stopové prvky. Tamari je sójová omáčka vyrobená ze sójových bobů a mořské soli. Několik měsíců fermentuje bez regulace teploty, poté se lisuje a dále fermentuje přírodním způsobem v dřevěných sudech. Tamari vzniká jako vedlejší produkt při výrobě Misa z tekutiny, která se při fermentaci misa vylučuje. Miso je fermentovaná vyzrálá pasta ze sójových bobů a ječmene, která se používá jako koření.Obsah: 700ml

3 důvody proč prodáváme Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

Karolína Velclová, Chrastava:
Po Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml jsme s přítelem pokukovali už nějaký čas. Pořád jsme se ale nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi a určitě nelitujeme. Přestože Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml máme jen pár dní, už teď vím, že jsme objednali správně, více než dobře a jsme úplně spokojeni.

Antonín Neduchal, Bílichov:
Měl jsem strach z používání Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml, které se předvedly jako liché. Pomocí jednoduchému manuálu jsem zvládl vše snadno a v celkové pohodě. Mohu komukoliv klidně poradit. Práce s Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml byla pro mě úlevou a zábavou, kterou si jistě užije kdokoliv tak, jako já. Reklama na Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml mluví naprostou pravdu.

Veronika Kirschnerová, Svitavy:
Nejpr jsem Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml koupila pro svého tátu k svátku. Když jsem jen tak surfovala po internetu, pomyslela jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak neoslovil, ovšem syn byl zcela rád, když jej obdržel. Tenkrát jsem viděla, co tento Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml opravdu dělá, a hodně mě zaujal. Párkrát jsem jej tedy použila, až jsem zamilovala se a chtěla si koupit další pro sebe.

Marek Kryka, Okrouhlá:
Tento Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml jsem nakupoval prvně. Upřímně jsem nevěděl, co od toho můžu očekávat a byl jsem mile překvapený. Navíc zboží nekoresponduje ceně, cena byla nízká, ale výrobek je perfektní! Proto můžu pouze doporučit. Když přidám výhody co se týká rychlosti doručení a balení zásilky, tak jsem opravdu zcela uspokojen a šťasten, že i dobré Eshopy se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 03. 2018.

Hodnocení Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

Radek T: Přišlo to celkem rychle

Marek Z: je to fajné

Tereza K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Zdeněk M: Jsem ráda, že to mám

Tadeáš D: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt