Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml, která je níže.

Naše cena: 195 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonský výrobek Tamari k dochucování pokrmů bohatý na kvalitní bílkoviny, minerály a stopové prvky. Tamari je sójová omáčka vyrobená ze sójových bobů a mořské soli. Několik měsíců fermentuje bez regulace teploty, poté se lisuje a dále fermentuje přírodním způsobem v dřevěných sudech. Tamari vzniká jako vedlejší produkt při výrobě Misa z tekutiny, která se při fermentaci misa vylučuje. Miso je fermentovaná vyzrálá pasta ze sójových bobů a ječmene, která se používá jako koření.Obsah: 700ml

3 důvody proč prodáváme Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

Patrik Bachor, Sojovice:
Vyborna Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem května stala přespříliš, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. nechapu teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Drážďan, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro mnohé věci. Co se to tady v Praze deje s cenami???

Michael Seňko, Třebenice:
Naprosto parádní Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml, rok jsem neudělal tak výhodný nákup. Vydrží fakt hodně, nekousne se, a vypadá docela skvěle. Určitě mi ulehčil velmi práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo sehnat. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně dlouho, ale za pěknou cenu dlouho marně, až jsem narazil na váš obchod. Velmi mě oslovil popisek u Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml, proto jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi přišlo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se spolehlivou a velmi spolehlivou firmou.

Viktor Kytnar, Drhovice:
Za mě Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml doporučuji a určitě se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Anna Švadlenová, Osov:
Tuto PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tuto Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml nikdy nezakoupila, protože mi připadá hodně předražená, nemá ani dobrý vzhled, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Ondřej Čejka, Vrčeň:
Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml bych vytkl dětský vzhled. Kvalitou se může rovnat dražším konkurentům. Otestoval jsem hodně těchto typů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych okolo osmdesáti procent. Užívám jej jej tedy jen krátce, tak nemůžu ještě pořádně napsat, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml vypadá. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 01. 2018.

Hodnocení Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

Jáchym M: funkční výrobek

Barbora M: děda je z dárku je nadšený

Julie Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jáchym R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Natálie G: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sunfood Tamari - sojová omáčka 700 ml

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt