Sprchový panel Rea Matt - Satyna

Sprchový panel Rea Matt  - Satyna

Sprchový panel Rea Matt - Satyna

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze Sprchový panel Rea Matt - Satyna? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k Sprchový panel Rea Matt - Satyna, která je níže.

Běžný prodej: 12002 Kč
Naše cena: 8001 Kč Ověřit dostupnost

Sprchový panel Rea Matt má tělo vyrobeno ze stříbra či hliníku, lakované části jsou matné černé. Trysky jsou chromované, ve vysokém lesku. Trysky jsou opatřeny systémem Anti Calc proti vzniku vodního kamene. Obsahuje 50 masážních trysek. Panel je určen pro snadnou a rychlou montáž na stěnu. Pro důkladné mytí nechybí ani ruční sprcha. Parametry sprchového panelu Rozměr: 150 x 15 x 7 cm Panel vyčnívá ze zdi cca 43 cm Funkce: 50 trysek s anti-calc Horní tryska tropický déšť Výběr ze dvou barev...

3 důvody proč prodáváme Sprchový panel Rea Matt - Satyna

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sprchový panel Rea Matt - Satyna

Simona Půstová, Holubov:
Potřebovala jsem obratem a rozumně pořídit Sprchový panel Rea Matt - Satyna. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem potřebovala. Dobré a férové jednání a hlavně balíček došel včas, jak jsem potřebovala. Perfektní, tak by to mělo být všude.

Roman Jantoš, Kdyně:
Při objednání Sprchový panel Rea Matt - Satyna jsem hodně nekompromisní. Stojím si za stálostí a nízkou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu solidní jednání, které zase nemusí být všude. Oceňuji kladné odbavení mé objednávky, Sprchový panel Rea Matt - Satyna je přesně takový, jaký chci a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká skvělý nákup. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

Marie Joujová, Rochlov:
Často jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi šlapat do společnosti. Kamarádky vyráželi skoro každý večer, ale já se tam prostě necítila dobře. Cítila jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí pověděla, že Sprchový panel Rea Matt - Satyna používá a je s ním fakt šťastná. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě neskutečný podmět. Skoro obratem jsem si ho zakoupila a často ho používám. Víkendy už teda na chatě netrávím, chodím se konečně užívat.

Dominika Rattayová, Přeštěnice:
Sprchový panel Rea Matt - Satyna mi koupil otec k vánocům. Byla jsem trochu překvapená. Takové překvapení si jen tak nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se kaboním. S lehkou nedůvěrou, ale přece teda jsem Sprchový panel Rea Matt - Satyna otestovala. Nyní už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě nakonec víc než potěšil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 10. 2017.

Hodnocení Sprchový panel Rea Matt - Satyna

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Sprchový panel Rea Matt - Satyna

Karolína : Proboha. To raději přispěju na charitu

Miroslav K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Tobiáš B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Zuzana V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Veronika V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sprchový panel Rea Matt - Satyna. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sprchový panel Rea Matt - Satyna

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt