Sprchový panel Rea Matt - Satyna

Sprchový panel Rea Matt  - Satyna

Sprchový panel Rea Matt - Satyna

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze Sprchový panel Rea Matt - Satyna? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k Sprchový panel Rea Matt - Satyna, která je níže.

Běžný prodej: 12002 Kč
Naše cena: 8001 Kč Ověřit dostupnost

Sprchový panel Rea Matt má tělo vyrobeno ze stříbra či hliníku, lakované části jsou matné černé. Trysky jsou chromované, ve vysokém lesku. Trysky jsou opatřeny systémem Anti Calc proti vzniku vodního kamene. Obsahuje 50 masážních trysek. Panel je určen pro snadnou a rychlou montáž na stěnu. Pro důkladné mytí nechybí ani ruční sprcha. Parametry sprchového panelu Rozměr: 150 x 15 x 7 cm Panel vyčnívá ze zdi cca 43 cm Funkce: 50 trysek s anti-calc Horní tryska tropický déšť Výběr ze dvou barev...

3 důvody proč prodáváme Sprchový panel Rea Matt - Satyna

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sprchový panel Rea Matt - Satyna

Jakub Cupek, Žeretice:
Jsem povahou Střelec - jednoduše risk nebo zisk. A když mi někde na netu vyběhla reklama na Sprchový panel Rea Matt - Satyna, zkusil jsem to objednal. A terno, trefa do středu. Zboží přišel bezvadně zabalený a a proto neponičený. Skvělý poměr cena/hodnota, pěkný vzhled, příjemné zacházení, profesionální zpracování. Celkem výhra a celková spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Viktorie Ivičičová, Osek:
Na eshopu jsem dohledala Sprchový panel Rea Matt - Satyna, kterou jsem delší dobu hledala. Výběr výrobků a dodací termíny byly perfektní . Co se týče doručení, byla jsem mile překvapena. Na druhý den mi přišla sms zpráva, že během dne mi bude dovezen balík. A tak se za 2 hodiny stalo. Dopravce stal pod mým domem s balíčkem v ruce. Za mě můžu jen pochválit.

Šimon Lupták, Koberovy:
Docela parádní Sprchový panel Rea Matt - Satyna, rok jsem neudělal tak výhodný nákup. Vydrží opravdu docela dost, nerozbije se, a vypadá naprosto skvěle. Určitě mi ulehčil hodně nervů, a jsem rád, že se mi ho podařilo sehnat. Hledal jsem jej totiž na internetu velmi dlouho, ale za pěknou cenu předlouho marně, až jsem viděl na váš obchod. Velmi mě oslovil manuál u Sprchový panel Rea Matt - Satyna, takže jsem se rozhodl si jej zakoupit. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se solidní a velmi spolehlivou firmou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 01. 2018.

Hodnocení Sprchový panel Rea Matt - Satyna

hodnocení 5/5 od 80 hodnotících

Diskuze Sprchový panel Rea Matt - Satyna

Dominik B: Jsem ráda, že to mám

Julie B: Tento Sprchový panel Rea Matt - Satyna jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Andrea R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Emma Ž: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kristýna P: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sprchový panel Rea Matt - Satyna. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sprchový panel Rea Matt - Satyna

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt