Sprchový panel Rea Drive chrom - Chromová

Sprchový panel Rea Drive chrom  - Chromová

Sprchový panel Rea Drive chrom - Chromová

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze Sprchový panel Rea Drive chrom - Chromová? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k Sprchový panel Rea Drive chrom - Chromová, která je níže.

Běžný prodej: 10793 Kč
Naše cena: 7195 Kč Ověřit dostupnost

Sprchový panel Rea Drive je vyroben z hliníku. Po rozbalení je určen k přímé instalaci. Najdete zde funkce déšť, trysky i ruční sprchu. Všechny trysky mají anti-calc ochranu proti vodnímu kameni. Sprchový panel má elegantní design a velmi kvalitní materiál. Parametry sprchového panelu: -rozměry 160 x 27 x 7 cm -nastavitelné funkce proudu vody -montážní sada -přívod vody 1/2"

3 důvody proč prodáváme Sprchový panel Rea Drive chrom - Chromová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sprchový panel Rea Drive chrom - Chromová

Marie Střeláková, Brzánky:
Čirou náhodou se mi dostala do rukou informace o Sprchový panel Rea Drive chrom - Chromová. Přemýšlela jsem, zda si ho mám zakoupit, přece jen jsem jej okamžitě nepotřebovala. Ale zvědavost zvítězila a myslela jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se možná hodit našim dětem. Po několika dnech, kdy jsem Sprchový panel Rea Drive chrom - Chromová testovala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej jistě nechám. opravdu doporučuji.

Radim Voneš, Kamenice:
Sprchový panel Rea Drive chrom - Chromová jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takhle nic nepořizoval, a byl jsem proto hodně nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi dorazilo před domem doručovatelka a předala mi můj Sprchový panel Rea Drive chrom - Chromová. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v kamenném krámě, navíc jsem jej získal pohodlně u noťasu. Perfektní služba.

Tadeáš Reisinger, Habrůvka:
Na radu kolegů v sportovním klubu jsem předminulý týden objednal Sprchový panel Rea Drive chrom - Chromová, protože již delší dobu něco takového sháním. Prošel jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem Sprchový panel Rea Drive chrom - Chromová koupit jen u Vás. A vím, že volba byla dobrá. Splnil moje potřeby, je na pohled krásný, funguje a myslím, že bude i v budoucnu funkční. Kamarádi měli pravdu a já jsem dalším spokojeným kupujícím. S čistým svědomím jej budu doporučovat všem příbuzným a kolegům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 12. 2017.

Hodnocení Sprchový panel Rea Drive chrom - Chromová

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze Sprchový panel Rea Drive chrom - Chromová

Šárka R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Daniel R: 110 % spokojenost

Natálie V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jana G: Ideální k osmnáctinám :)

Laura L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sprchový panel Rea Drive chrom - Chromová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sprchový panel Rea Drive chrom - Chromová

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt