Sprchový panel Rea Damia - Chromová

Sprchový panel Rea Damia - Chromová

Sprchový panel Rea Damia - Chromová

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze Sprchový panel Rea Damia - Chromová? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k Sprchový panel Rea Damia - Chromová, která je níže.

Běžný prodej: 4448 Kč
Naše cena: 2965 Kč Ověřit dostupnost

Sprchový panel Rea Damia praktický, s jednoduchou montáží. Sprchová hadice je mosazná a hlavice je z keramiky. Dešťová sprcha anticalc 20 cm. Sprcha v elegantním provedení. Je maximálně bezpečná a pohodlná na použití. Ruční sprcha nabízí 1 funkci. Parametry sprchového panelu: -baterie s výlevkou -výška 150 cm -dešťová sprcha anticalc 20 cm -keramická hlavice -přívod vody 1/2" -systém EASYMOVE -nastavitelná výška -barevné provedení chrom

3 důvody proč prodáváme Sprchový panel Rea Damia - Chromová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sprchový panel Rea Damia - Chromová

Ondřej Fojtášek, Velké Losiny:
Hodně jsem se těšil, až mi kurýr donese z eshopu Sprchový panel Rea Damia - Chromová. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem Sprchový panel Rea Damia - Chromová doma.

Klára Kalvachová, Kvítkov:
Nestává se mi někdy, že bych jakýkoliv Sprchový panel Rea Damia - Chromová na potkání pochválila. Nejsem ochranitelka nabídek za každou cenu. Ale když jsem s ním skutečně ráda, proč se o tom nerozepsat. Třeba pomůže i někomu dalšímu. Co já se něčeho obdobného nahledala, takže děvčata nemudrujte se a jistě vyzkoušejte. Navíc, doručení je zdarma.

Klára Kušnirová, Čerčany:
O Sprchový panel Rea Damia - Chromová jsem se dozvěděla zcela náhodou. Ve frontě v obchodu o něm hovořily tři ženy stojící přede mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách upoutaly moji pozornost. Něco podobného by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem hned sedla k internetu a nabídku Sprchový panel Rea Damia - Chromová lehce dohledala. Rozmýšlela jsem celkem chvíli a v mžiku byla objednávka hotová. Objednávka dorazila hned následující den odpoledne. A já si tak říkám, že i nekonečná fronta k pokladně může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2017.

Hodnocení Sprchový panel Rea Damia - Chromová

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze Sprchový panel Rea Damia - Chromová

Magdaléna K: nemá chybu

Samuel Č: Sprchový panel Rea Damia - Chromová je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sabina Š: Ideální k osmnáctinám :)

Kryštof C: 110 % spokojenost

Petr R: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sprchový panel Rea Damia - Chromová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sprchový panel Rea Damia - Chromová

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt