Sprchový panel Rea Damia - Chromová

Sprchový panel Rea Damia - Chromová

Sprchový panel Rea Damia - Chromová

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze Sprchový panel Rea Damia - Chromová? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k Sprchový panel Rea Damia - Chromová, která je níže.

Běžný prodej: 4448 Kč
Naše cena: 2965 Kč Ověřit dostupnost

Sprchový panel Rea Damia praktický, s jednoduchou montáží. Sprchová hadice je mosazná a hlavice je z keramiky. Dešťová sprcha anticalc 20 cm. Sprcha v elegantním provedení. Je maximálně bezpečná a pohodlná na použití. Ruční sprcha nabízí 1 funkci. Parametry sprchového panelu: -baterie s výlevkou -výška 150 cm -dešťová sprcha anticalc 20 cm -keramická hlavice -přívod vody 1/2" -systém EASYMOVE -nastavitelná výška -barevné provedení chrom

3 důvody proč prodáváme Sprchový panel Rea Damia - Chromová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Sprchový panel Rea Damia - Chromová

David Vizina, Nedvědice:
Na tenhle produkt jsem narazil náhodou a oslovil mne jak cenou, tak uvedenými parametry. Do čtyř dnů po objednání jsem ho měl doma a od té chvíle ho prakticky nepustím z ruky. Je to fajn Sprchový panel Rea Damia - Chromová, který dělá spolehlivě svůj účel. Hodnotím především jeho dostupnost a způsob vyhotovení. V tomto obchodě nekupují prvně, takže za mě dobrá volba.

Zuzana Botorová, Hubenov:
Vzhled je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si pořídit něco, co se mi nelíbí. Právě Sprchový panel Rea Damia - Chromová mě velmi zaujal. Jak se říká, první touha, správná touha! Svým designem i provedením se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je takový bonus.

Kryštof Sladovník, Unhošť:
Nejlepší Sprchový panel Rea Damia - Chromová co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

Patrik Jurčík, Černín:
Stoprocentně ten moment znáte, má přijít výročí svatby a nevíte si rady s tím, jak potěšit partnerku. Já jsem se radil s přáteli v hospodě, protože jsem byl zcela bez kreativity, a ti mi doporučili, ať vsadím na Sprchový panel Rea Damia - Chromová. Že se mi jejich tip fakt zamlouval, tudíž jsem ho na druhý den koupil. Co vám budu psát, ta moje byla úplně u vytržení, pěla ódy, jak má bezchybného partnera a ten den jsme si parádně užili.

Tereza Obhlídalová, Telč:
Vybírala jsem dárek k Vánocům pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi báječně pomohli. Poradili jste mi, jaký Sprchový panel Rea Damia - Chromová vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste skvělí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení Sprchový panel Rea Damia - Chromová

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Sprchový panel Rea Damia - Chromová

Miroslav P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Natálie H: Tento Sprchový panel Rea Damia - Chromová jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sofie T: Je to dostatečné?

Johana H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Veronika F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Sprchový panel Rea Damia - Chromová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Sprchový panel Rea Damia - Chromová

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt