Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg, která je níže.

Běžný prodej: 3306 Kč
Naše cena: 2204 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná 100% mandlová pasta, prvotřídní kvality, přírodní chuti a praženého aroma, zcela bez soli, připravena pouze z pražených mandlí, představuje lahodné mandlové potěšení, jež se báječně hodí do každé zdravé kuchyně na chléb a pečivo, do müsli a jogurtů či na přípravu lahodných mandlových specialit a jako přísada do jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Mandle*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU

3 důvody proč prodáváme Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Vojtěch Tlašek, Stonařov:
Když už si něco pořizuji, tak si přeji, abych měl pocit, že mi k tomu dávají taky spolehlivý službu, objednání přes net, případnou možnost vrácení produktu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší dodání. Nejednou jsem se napálil a nedůvěřuji preventivně. Zde mě ale nezklamali, byla to skutečně moc perfektní volba. Je příjemné vědět kde dělají svojí práci dobře.

Karolína Bajanová, Horní Lapač:
Pokud by mi před tím někdo tvrdil, že si produkt pořídím, stoprocentně bych se mu vysmála. Ale v období, kdy se nám s partnerem narodilo dítě a já zůstala na mateřské, docela jsem se sama nudila a zkoušela různé nové věci. A oči mi padly zrovna na Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg. V současnosti bych řekla, že to bylo štěstí. Z důvodu, že to je věcička, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a ráda ji používám.

Adam Mochán, Proruby:
Chtěl jsem potěšit dceru pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Dcera má největší radost a já s ní, děkuji.

Petra Permanová, Jičín:
Tento Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg jsem si pořídila kvůli nízké ceně a zejména proto, že byl k mání. Byla jsem nedůvěřivá, protože recenze nebyly moc skvělé. Nejvíce proti bylo termín doručení. Bohužel to byla pravda. Tento Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg jsem chtěla mít doma relativně rychle, a ve finále ho kurýr přivezl s několikadenním zpožděním, než v jiném e-shopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2017.

Hodnocení Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Ondřej O: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Antonín L: Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikol K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

David N: 110 % spokojenost

Kryštof S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt