Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg, která je níže.

Běžný prodej: 3306 Kč
Naše cena: 2204 Kč KOUPIT

Jedinečná 100% mandlová pasta, prvotřídní kvality, přírodní chuti a praženého aroma, zcela bez soli, připravena pouze z pražených mandlí, představuje lahodné mandlové potěšení, jež se báječně hodí do každé zdravé kuchyně na chléb a pečivo, do müsli a jogurtů či na přípravu lahodných mandlových specialit a jako přísada do jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Mandle*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU

3 důvody proč prodáváme Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Pavel Dědoch, Slezské Rudoltice:
Komukoliv bych radil, aby se drželi údajů v popisu Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg. Myslím, že případná hanící hodnocení mohou v mnoha případech pocházet z nesprávného používání. Tuhle zkušenost měl náš kamarád, který nás od nákupu odrazoval. Jsem hodně rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg zakoupil. Mám ho už sedmý měsíc a celkem mu nemohu cokoliv vytknout.

Matyáš Rozvoral, Kukle:
Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg si pořizuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí perfektně. Rozhodně jej můžu všem kolem doporučit. Navíc za takovou design, jakou jsem objevil zde, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud váháte, tak si to určitě objednejte taky, protože za takovou cenu Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg jinde neseženete.

Markéta Střítezská, Vlkava:
Dostala jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho hned zkusím. Bez přehánění musím uznat, že jsem byla hodně hezky spokojená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se ihned tázaly, jak jsem s tím zadobře. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim jí doporučila.

Viktorie Lochmanová, Třebešov:
Už jsem vám chtěla napsat před měsícem, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás zakoupila Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg, který naprosto předčil mé očekávání. Jako každá žena dbám při výběru především na vzhled, ale manžel ocenil také funkčnost. Naprosto úžasný eshop. Manžel si u vás poté zakoupil obdobný výrobek a také si jej hodně chválil, a že on to tak často nedělá. Takže opravdu máte kvalitní a perfektní zboží.

Ema Darmovzalová, Jindřichův Hradec:
Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg, který jsem od Vás obdržela po třech dnech od zakoupení, se mi hodně líbí a chci o něm mluvit jen v superlativech. Používám jej již více než čtrnáct dní a jsem zcela spokojená, prozatím se mi nepodařilo najít jedinou chybičku. Už na letmý pohled je viditelné, že se jedná o velmi trvanlivý zboží. Prostě SUPER, mockrát děkuji. Budu jej zcela všem {přátelům s klidným svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2017.

Hodnocení Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Štěpán W: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Adéla J: Je to dostatečné?

Aneta C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Amálie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Zuzana C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt