Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg, která je níže.

Běžný prodej: 3306 Kč
Naše cena: 2204 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná 100% mandlová pasta, prvotřídní kvality, přírodní chuti a praženého aroma, zcela bez soli, připravena pouze z pražených mandlí, představuje lahodné mandlové potěšení, jež se báječně hodí do každé zdravé kuchyně na chléb a pečivo, do müsli a jogurtů či na přípravu lahodných mandlových specialit a jako přísada do jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Mandle*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU

3 důvody proč prodáváme Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Vojtěch Tlašek, Stonařov:
Když už si něco objednávám, tak si přeji, abych měl pocit, že mi k tomu nabízejí taky spolehlivý servis, zakoupení přes net, případnou možnost vrácení produktu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší dodání. Několikrát jsem se napálil a nedůvěřuji preventivně. Tady mě ale udělali radost, byla to skutečně hodně dobrá volba. Je příjemné znát kde dělají svou práci kvalitně.

Karolína Bajanová, Horní Lapač:
Kdyby mi před tím někdo řekl, že si věcičku objednám, asi bych se mu vysmála. Avšak v období, kdy se nám s partnerem narodil syn a já byla na rodičovské, docela jsem se sama nudila a zkoušela něco nového. A oči mi padly zrovna na Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg. Dneska bych uvedla, že jsem měla kliku. Z důvodu, že to je věc, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a užívám si ji každý den.

Adam Mochán, Proruby:
Chtěl jsem potěšit manželku dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg  mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem očekával. Babička má velkou radost a já s ní, děkuji.

Petra Permanová, Jičín:
Daný Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg jsem si objednala z důvodu nízké ceny a z důvodu, že byl dostupný. Byla jsem nesvá, jelikož zkušenosti zákazníků nebyly příliš pozitivní. Zásadním problémem byl termín dodání. Bohužel to tak bylo. Tento Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg jsem potřebovala poměrně brzy, a nakonec ho kurýr přivezl s týdenním zpožděním, než u konkurence.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Sofie C: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Matouš Ž: tak jsem to dostala aje to super

Barbora Z: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Marie Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michaela Š: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Rapunzel Bio 100% mandlová pasta, 2,5kg

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt