Garmin Garmin vívomove Classic Black

Garmin Garmin vívomove Classic Black

Garmin Garmin vívomove Classic Black

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze Garmin Garmin vívomove Classic Black? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k Garmin Garmin vívomove Classic Black, která je níže.

Naše cena: 5990 Kč Ověřit dostupnost

Stylové černé hodinky se sportovním silikonovým páskem. Garmin vívomove jsou především stylové hodinky, které mimo jiné měří míru pohybu a kvalitu spánku a svoji pozici běžných hodinek dokazují i svojí výdrží. Na jedinou baterii vydrží bez nabíjení fungovat až 1 rok a poté se baterie, podobně jako u jiných hodinek vymění. Hodinky mají klasické ručičky, ciferník je ale doplněn o dva digitální displeje zobrazující splnění denního cíle nastaveného počtem kroků a dobu, po kterou je majitel hodinek neaktivní. Je dokázáno, že dlouhodobá neaktivita a nízká míra pohybu vede k celé řadě zdravotních potíží. Prevenci zdravotních potíží a motivaci k zdravějšímu životnímu stylu si tyto hodinky berou jako svůj hlavní cíl. Pokud jste se dosud vymlouvali, že sportovní hodinky se nehodí k vašemu stylu oblékání, je vívomove tím pravým řešením. Díky své odolnosti proti vodě jej nemusíte sundávat z ruky ani v průběhu blížících se dovolených. Mobilní aplikace Garmin Connect Mobile slouží jako kalendář pro ukládání dat z hodinek Garmin vívomove. Po připojení hodinek k chytrému mobilnímu telefonu (Android, iOS, Windows Phone) dojde k přenosu zaznamenaných dat z hodinek do mobilní aplikace. V aplikaci pak přehledně vidíte historii, kolik kroků jste ušli za den, týden, měsíc, rok, jak dlouho trval a jak kvalitní byl váš spánek, případně které části dne jste byli aktivní nebo naopak neaktívní. Všechna data můžete podrobně analyzovat, nebo sdílet se svými blízkými. S nimi se můžete současně porovnávat nebo dokonce soupeřit, kdo se za den/týden bude více hýbat.

3 důvody proč prodáváme Garmin Garmin vívomove Classic Black

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Garmin Garmin vívomove Classic Black

Emma Šťastová, Malá Skála:
Stále jsem si říkala, jak to moje kamarádka dělá, že jí to hodně sluší. Ze začátku jsem si říkala, že to jsou jen geny, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím skutečně je. Se smíchem mi o Garmin Garmin vívomove Classic Black řekla. Aplikuje ho už pár let a je zcela uspokojená. Tedy já nemám na co čekat, jdu také do toho. Mají perfektní obchod, na kterém si ho pohodlně objednám.

Sebastian Müller, Všeruby:
Když poměřím užitek a cenu, tak nejde být nenadšen. Garmin Garmin vívomove Classic Black splňuje vše, co bylo uvedeno v manuálu, dokonce je o něco tenčí, než jsem si myslel, což není na obtíž. S výrobkem se tak lehčeji manipuluje. Měl jsem i jiný, ale zde cena odpovídá skvělé materiál. Kdo nepotřebuje profesionální výrobek, pro normální užívání je plně dostačující, doporučuji.

Martin Gášek, Horní Čermná:
I muži mají své sny. Já mám teda sen o klidných a okamžitých nákupech na internetu. Chtěl jsem jeden určitý Garmin Garmin vívomove Classic Black a ten jsem zde našel. Objednal a doufal, že dorazí brzo. Jaké pro mne bylo překvapení, že došel ještě dříve. Spolehlivé doručení, rychlost, vstřícné jednání, vše v celkovém pořádku. Tento eshop splnil mé očekávání o nakupování na netu a já jen můžu doporučit. Výrovek je top!

Ema Štáhlová, Kácov:
Po přečtení některých zkušeností jsem čekala, že po vyzkoušení Garmin Garmin vívomove Classic Black budu mít "šok" a budu makat jak fretka, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím dýl a jsem tak nějak víc v v klidu v lepší náladě, víc se rozeběhnu..zatím jsem brala jeden kroužek, jak je psáno, ale možná vyzkouším čtyři, jaký to bude mít efekt, možná mě to nakopne víc. Pro někoho, kdo začíná, určitě super.

Antonín Klatovský, Lobeč:
Jedná se o trošku levnější model. Zamlouvá se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si Garmin Garmin vívomove Classic Black objednal, tak jej snad zužitkují. Za tu hodnotu je více méně rychlejší, ale přesto funguje hezky a myslím, že se nám doma ještě zužitkuje. Pokud bych pořizoval opět, objednal bych bych dražší typ, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 01. 2018.

Hodnocení Garmin Garmin vívomove Classic Black

hodnocení 5/5 od 74 hodnotících

Diskuze Garmin Garmin vívomove Classic Black

Kamila Č: Ideální k osmnáctinám :)

Marek S: Garmin Garmin vívomove Classic Black je dobrý, ale chtělo yb to větší

Valerie H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Zdeněk H: funkční výrobek

Veronika F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Garmin Garmin vívomove Classic Black. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Garmin Garmin vívomove Classic Black

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt