6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g

6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g

6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g, která je níže.

Běžný prodej: 1238 Kč
Naše cena: 825 Kč Ověřit dostupnost

Kakaový nápoj slazený vhodný pro děti nejen kvůli své přirozené prvotřídní kvalitě a chuti, ale i pestrobarevnému obalu s obrázky. Optimální nápoj ke snídani či svačině, ale i do jogurtů a müsli nejen pro děti.Složení: Kakaový prášek*, vanilkový prášek*, třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1533 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 57.1 g), Tuky: 4.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 13.9 g, Bílkoviny: 11.2 g, Sůl: 0.023 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g

Tereza Utinková, Rohle:
6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g pro nás v rodině znamená hlavně nejlepší značku kvality. Rádi využíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho objednala původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

Jan Štěřík, Drahlín:
Musel jsem chvíli ukecávat přítelkyni, že je pro nás perfektní a že budeme oba spokojeni. Když jsem slíbil, že pokud jí nebude vyhovovat, tak 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g vrátím, souhlasila. Když jsem předevčírem přišel domů z kanceláře již ho užívala a byla více než překvapená. Nic se vracet nebude a za nás oba moc děkuji.

Barbora Kutmanová, Slavče:
Vyzkoušela jsem už osm stejných výrobků a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g. Klidně doporučuji! Při množství kladných vlastností jsem po objednání doufala alespoň v to, že výrobek bude umět polovinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše přišlo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem nadšená. Nepřišla jsem na jednu chybu, za mě jasná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2017.

Hodnocení 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g

Ema O: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nikolas C: funkční výrobek

Ema V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Lukáš Š: Jsem ráda, že to mám

Richard A: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rapunzel Bio Tygříkovo kakao, 400g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt