6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 500g

6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 500g

6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 500g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 500g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 500g, která je níže.

Běžný prodej: 5090 Kč
Naše cena: 3393 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná 100% bílá mandlová pasta, prvotřídní kvality, přírodní chuti a charakteristického aroma, zcela bez soli, připravena pouze z čerstvých loupaných mandlí, představuje lahodné mandlové potěšení, jež se báječně hodí do každé zdravé kuchyně na chléb a pečivo, do müsli a jogurtů či na přípravu lahodných mandlových specialit a jako přísada do jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Loupané mandle*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2721 kJ (658 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5 g, (z toho cukr: 4.5 g), Tuky: 57.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.6 g, Bílkoviny: 25.7 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 500g

Viktorie Frejlichová, Hostětice:
Dlouhou dobu jsem hledala informace na tyto dva 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 500g, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit přes eshop. Největšími pozitivy tohoto zboží jsou, že mají český manuál, docela rychle je lze demontovat, zbavit nečistot, dají se pořídit náhradní díly, má ideální objem, rychlou a jednoduchou manipulaci. Avšak našla jsem také negativa. V prvé řadě to byl kurýr, i když to se samotným produktem to nesouviselo. Kromě toho se jednalo o: nedostačující bezpečnostní opatření, není možnost výběru více možností, větší spotřeba vody a elektřiny. I když je v informacích A++.

Antonín Šaur, Nová Ves pod Pleší:
Po více než jednom roce užívání tohoto 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 500g chci napsat, že splňuje moje očekávání. Je funkční, praktický a velice silný. Již při nákupu jsme s ženou ocenili skvělé jednání i montáž. Toto jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel to tak není.

Vanesa Jarmarová, Lom:
Tuto 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 500g je totálně TOP. V minulosti jsem jej kupovala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem dostala mnohem delší záruku, jasný manuál a také možnost bezplatné porady. Jsem absolutně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného prodeje.

Patrik Leznar, Sebečice:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Pořízen pro staršího otce s snahou lehkého každodenního používání. Ve prospěch 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 500g hraje také malost i jeho nevelká váha. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží dost pěkně a moderně. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny nutné nastavení a poměr ceny a výkonu je více než přijatelný.

Andrea Vorlová, Dubicko:
Potřebovala jsem už dlouho pomoct. Ale skutečně účinně. Přece jen jsem se doma starala o velkou rodinu a síly už mi scházely. Nechtěla jsem dopadnout jako nasrané, unavená ženská, která bude dalším pouze na obtíž. Když jsem dověděla se, že existuje 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 500g, který mi skutečně může pomoci, nemeškala jsem. Nyní chci bez obav říct, že jsem to opět já. Zvládám v klidu všechno co potřebuji a navíc mi zbývá čas i síla na to, co dělá veselou také mě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 10. 2017.

Hodnocení 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 500g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 500g

Nela Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kristýna D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Hana V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Simona C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Samuel S: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 500g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt