6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 250g

6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 250g

6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 250g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 250g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 250g, která je níže.

Běžný prodej: 2613 Kč
Naše cena: 1742 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná 100% bílá mandlová pasta, prvotřídní kvality, přírodní chuti a charakteristického aroma, zcela bez soli, připravena pouze z čerstvých loupaných mandlí, představuje lahodné mandlové potěšení, jež se báječně hodí do každé zdravé kuchyně na chléb a pečivo, do müsli a jogurtů či na přípravu lahodných mandlových specialit a jako přísada do jídel dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Loupané mandle*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2721 kJ (658 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5 g, (z toho cukr: 4.5 g), Tuky: 57.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.6 g, Bílkoviny: 25.7 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 250g

Sára Kučerová, Jiřice u Miroslavi:
Mudrovala jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I když, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si objednala 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 250g. Hlavně proto, že se zdál za uvedenou cenu levný. Ověřila jsem si jeho dostupnost a nakonec objednala. Jsem celkem spokojená. Sice bych byla raději za sytější barvu, ale to je Drobnost. Důležité je, že splňuje to, co splňovat má.

Filip Kauer, Brusné:
Potřeboval jsem zakoupit 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 250g v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček zaslali urgentně. BalíčekDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si perfektní komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Šárka Czendliková, Hospozín:
Mojím hlavním problémem je nerozhodnost. Než se pro něco rozhodnu, je to velmi dlouho. Umím rozhodovat se i deset dní. Porovnávám schopnosti, čtu recenze, zkušenosti jiných majitelů a hodně se ptám prodejce. Na tenhle 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 250g jsem objevila hodně pozitivních ohlasů, ale pro sichr jsem ještě párkrát volala do eshopu. Nyní se přiřazuji k zástupu rozverných majitelů a také děkuji prodavačce za ochot mi vše vysvětlit.

Eva Podkalská, Ohaveč:
Pořídila jsem si 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 250g a byla jsem velice spokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle funguje. Mám ráda pěkné a super věci, které vynikají vysokou výdrží a vydrží. Velice mi udělala radost také prakticky blesková rychlost doručení, protože jsem na doručení 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 250g opravdu spěchala.

Jakub Závůrka, České Libchavy:
6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 250g je jednoduše jedinečný! Po převratu jsem se pár let pohyboval po Evropě jako obchodní zástupce a tak mám možnost porovnání. Je vidět obrovský pokrok a i v Česku je možné najít hodně kvalitní nabídku. Ve všech směrech konkuruje nabídce v Asii a cenově je snad levnější než v některých vedlejších státech. Jen tak dál.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 03. 2018.

Hodnocení 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 250g

Amálie H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Aleš Š: funkční výrobek

Martin S: je to fajné

Daniela P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Eva K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Rapunzel Bio 100% mandlová pasta bílá, 250g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt