6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g, která je níže.

Běžný prodej: 1185 Kč
Naše cena: 790 Kč Ověřit dostupnost

Kakaový prášek pro přípravu kakaových nápojů nejvyšší kvality ve směsi s třtinovým cukrem představují klasický slazený nápoj pro všechny milovníky slazených kakaí. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné* (35%), třtinový cukr* (65%), regulátor kyselosti: uhličitan draselný. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1577 kJ (373 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.9 g, (z toho cukr: 71.2 g), Tuky: 3.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.8 g, Sůl: 0.3 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

David Cikryt, Dobřichovice:
Již několikrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo dokonale takové, jak jsem očekával. Jsem s 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši prodejci odpověděli, takže obchod proběhl velmi korektně a ještě jednou díky.

Veronika Lipnerová, Násedlovice:
Daný 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g jsem si zakoupila na základě nízké ceny a především proto, že byl dostupný. Byla jsem nesvá, jelikož hodnocení nebyly příliš skvělé. Nejvíce všem vadil termín doručení. Bohužel to tak bylo. Tento 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g jsem vyžadovala docela rychle, a ve finále ho dopravce přivezl s týdenním zpožděním, než u konkurenčních e-shopů.

Laura Kropáčová, Nasavrky:
Tento 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g u této firmy bych se jistě nebála znovu zakoupit. Jsem vděčná za navržení svých poznatků a kromě toho zakoupení jiných typů. Zpracování, cena, plánek naprosto v pořádku, jen mě lehce mrzí komunikace. Produkt, který měl přijít za 7 dní, nedorazil. A prodejce se vymlouval na dopravní společnost s tvrzením, že oni ho odeslali dle domluvy, ihned. Docela škoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

hodnocení 5/5 od 83 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

Jaroslav C: Přišlo to celkem rychle

Adam B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Roman P: Jsem ráda, že to mám

Amálie L: Tento 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jonáš H: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt