6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g, která je níže.

Běžný prodej: 1185 Kč
Naše cena: 790 Kč Ověřit dostupnost

Kakaový prášek pro přípravu kakaových nápojů nejvyšší kvality ve směsi s třtinovým cukrem představují klasický slazený nápoj pro všechny milovníky slazených kakaí. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné* (35%), třtinový cukr* (65%), regulátor kyselosti: uhličitan draselný. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1577 kJ (373 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.9 g, (z toho cukr: 71.2 g), Tuky: 3.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.8 g, Sůl: 0.3 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

David Cikryt, Dobřichovice:
Už párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo dokonale takové, jak jsem hledal. Jsem s 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě pár dotazů, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto obchod proběhl velmi hezky a ještě opět děkuji.

Veronika Lipnerová, Násedlovice:
Daný 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g jsem si pořídila kvůli nízké ceně a zejména proto, že byl skladem. Byla jsem nesvá, jelikož hodnocení nebyly příliš pozitivní. Nejvíce proti bylo den dodání. Bohužel to byla pravda. Tento 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g jsem chtěla mít doma docela rychle, a nakonec ho kurýr přivezl s několikadenním zpožděním, než v jiném e-shopu.

Laura Kropáčová, Nasavrky:
Daný 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g u této firmy bych se určitě nebála ještě jednou zakoupit. Jsem vděčná za napsání individuálních poznatků a navíc možnost volby dalších verzí. Kvalita, cenové rozpětí, manuál úplně v pořádku, pouze mě trochu mrzí domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit do 7 dní, nedorazil. A elektronický obchod zodpovědnost přesunul na dopravní společnost s dodatkem, že oni ho zaslali v pořádku, včas. Velká škoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2017.

Hodnocení 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

Andrea S: nemá chybu

Sabina B: Tento 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petr K: Přišlo to celkem rychle

Richard Č: 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Šimon F: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Naturata Bio Kakaový nápoj, 350g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt