6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g, která je níže.

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč Ověřit dostupnost

Mangové konfety s kokosem a agávovým sirupem svou chutí představují unikátní a zdravé potěšení s vysokým energetickým obsahem pro doplnění energie v jakýkoliv denní čas. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Mango* (60%), kokosová mouka*, datle*, kokos*, sirup z agáve*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1238 kJ (296 kcal) na 100 g. Sacharidy: 43 g, (z toho cukr: 13.7 g), Tuky: 13.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.1 g, Bílkoviny: 2.1 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

Tereza Mandysová, Francova Lhota:
Tento 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g samozřejmě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si zakoupila hned čtyři kusy a jsem s nimi zcela ráda. Design i velikost odpovídá obrázkům a s kontaktováním prodejce kvůli doručení taky nebyl žádný zádrhel. Pracuji s nimi střídavě a stále vypadají čtyři jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i nadále a zakoupím další, bude-li třeba. Což si nemyslím, protože dosud pracují 100%.

Lukáš Císler, Nezdice:
6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g mám asi dva týdny. Zatím ho testuji, ale vypadá to, že test dopadne na jedničku. Některé ošklivé recenze se mi ani trochu nepotvrdily, ba zcela opačně. Visuálně vypadá luxusně a má všechny vlastnosti napsané v jeho specifikaci. Myslím, že jsem ze všech prodávaných se možností vybral opravdu tu nejlepší.

David Okáč, Němčovice:
6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g jsem objednal jako další, protože podobný, celkem nekvalitní kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání mnohem více kvalitně zpracovaný a to už na letmý pohled. Bez ohledu na unikátní design a funkci. Jako esteticky zaměřený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, zdála hezká. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale mám pochopení, že za preciznost se jednoduše platí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 12. 2017.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

Marie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Pavel B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Zdeněk B: funkční výrobek

Eva K: dobré

Nikola P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt