6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g, která je níže.

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč Ověřit dostupnost

Mangové konfety s kokosem a agávovým sirupem svou chutí představují unikátní a zdravé potěšení s vysokým energetickým obsahem pro doplnění energie v jakýkoliv denní čas. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Mango* (60%), kokosová mouka*, datle*, kokos*, sirup z agáve*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1238 kJ (296 kcal) na 100 g. Sacharidy: 43 g, (z toho cukr: 13.7 g), Tuky: 13.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.1 g, Bílkoviny: 2.1 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

Ema Maderová, Dvůr Králové nad Labem:
Čirou náhodou se mi dostala do rukou informace o 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g. Váhala jsem, zda si jej mám objednat, přece jen jsem jej aktuálně nevyužila. Ale zvědavost zvítězila a myslela jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se možná hodit našim dětem. Po několika týdnech, kdy jsem 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g používala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej určitě nechám. Vřele doporučuji.

Nela Pěntáková, Sojovice:
Potřebovala jsem tento 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g opravdu rychle zaslat a měla jsem hodně speciální přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená profesionálním přístupem. 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Manžel je nadšený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem příjemnější.

Dominik Dlask, Hrobice:
Hledal jsem určité další informace k 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g a všechno mi bylo hezky a odborně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si výrobek určitě objednám. Samozřejmostí je i okamžitost doručení, což pro mne byl milý přídavek a navíc model byl za hodně příjemnou cenu. Vše probíhalo ihned a bez okolků a díky těmto pozitivním faktorům můžu produkt doporučit všem, co o něj projevují zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 03. 2018.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

Jana L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Petra H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Ema Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jana K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Matyáš Č: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt