6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g, která je níže.

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč Ověřit dostupnost

Mangové konfety s kokosem a agávovým sirupem svou chutí představují unikátní a zdravé potěšení s vysokým energetickým obsahem pro doplnění energie v jakýkoliv denní čas. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Mango* (60%), kokosová mouka*, datle*, kokos*, sirup z agáve*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1238 kJ (296 kcal) na 100 g. Sacharidy: 43 g, (z toho cukr: 13.7 g), Tuky: 13.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.1 g, Bílkoviny: 2.1 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

Jáchym Zmeškal, Horní Loučky:
6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g jsem si zvolil na základě příjemné kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou dobře udělané, budí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro kupujícího velmi důležitý. Komukoliv,kteří už dlouhou chvíli přemýšlí, že by 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g zakoupily, bych radil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, spokojených kupujících, dost, a potencionální detaily, které 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g někdy lidé reklamují, považuji ze drobné. Alespoň mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Tobiáš Václavik, Hradec nad Svitavou:
Již párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo dokonale takové, jak jsem potřeboval. Jsem s 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši prodejci odpověděli, proto nákup proběhl hodně hezky a ještě jednou děkuji.

Šimon Bolvan, Velká Chmelištná:
Rozmýšlel jsem z mnoha druhů, ale nakonec vyhrál 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g. Dal jsem nejvíc na pozitivní zkušenosti jiných recenzentů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně můžu spolehnout. Neobjednal bych neotestované zboží. Ale když jsem si přečetl mnohé kladné recenze, nebylo o čem váhat. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné recenze. Rozhodně budu 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g doporučovat dalším, jelikož dobré věci si to zaslouží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

Ondřej P: 110 % spokojenost

Sabina O: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Dominika O: Ideální k osmnáctinám :)

Julie F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kamila : Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Mangové Konfety s kokosem, 120g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt