6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g

6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g, která je níže.

Běžný prodej: 957 Kč
Naše cena: 638 Kč Ověřit dostupnost

Datlové konfety s vysokým obsahem šáchoru jedlého jako vynikajícího zdroje pro tělo důležitých látek bez jakýchkoliv konzervantů a přidaných látek. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat.Složení: Datle*, šáchor jedlý* (20%), ananas*, citronové aroma*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1450 kJ (346 kcal) na 100 g. Sacharidy: 64.4 g, (z toho cukr: 50.2 g), Tuky: 9.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 14.6 g, Bílkoviny: 3.2 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g

Jaroslav Herlík, Obědkovice:
Hledal jsem ho už dlouho, jenže vždycky u toho bylo nějaké ale. Někdy to bylo neúměrně drahé, podruhé zase nenabízeli objednání on-line, potřetí mě nepřesvědčily recenze objednávajících. To se mě u 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g nestalo. Všechno funguje na jedničku a já jsem rád, že už ho teda mohu zcela používat.

Emma Fišková, Kučeř:
6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g mohu jasně poradit všem svým přátelům a známým. I já jsem se přesvědčila, že celkem skvěle vypadá, ale je i velmi dobře cenově příznivý a není potřeba žádné zvláštní přípravky k tomu, abych ho mohla používat. Snadná příprava a bezchybná chuť nadchla nejen mě, ale i kamráda a děti. Široké spektrum chutí odpovídá každému z přátel. Také jsem byla pochválená za svou chytrost.

Ema Machačíková, Rašovice:
Do návštěvníhoi pokoje jsme s přítelem vybírali vhodný 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba hodně nároční, když něco kupujeme napůl, chceme maximální kvalitu. Milenec nejdříve nevěřil, že jsem vybrala perfektní obchod, on vždy vidí všechno příliš špatně. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Matouš Odnoha, Bystřice:
Když jsem kupoval 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g, neměl jsem konkrétní představu. Důraz jsem kladl především na zpracování, funkčnost a termín doručení. Se vším mi vyšli v eshopu vstříc, byl jsem až překvapený korektním a klidným jednáním. Jsem hodně nadšený a určitě tento 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g doporučím rodině. Perfektní eshop, jsem spokojený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 03. 2018.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g

Nikola K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Anežka S: nemá chybu

Gabriela M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Eliška S: Je to dostatečné?

Dominika H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Datlové Konfety s šáchorem, 120g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt