6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g, která je níže.

Běžný prodej: 1082 Kč
Naše cena: 721 Kč Ověřit dostupnost

Cizrnové koule s kokosovými vločkami a olejem vytvářející plnou kokosovou chuť a zajišťující zdravé a chutné doplnění energie v jakýkoliv denní čas. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat. Složení: Cizrna* (41%), kokosový olej* (30%), třtinový cukr*, kokosové vločky* (9%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1867 kJ (446 kcal) na 100 g. Sacharidy: 42.5 g, (z toho cukr: 17 g), Tuky: 27.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 23.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.3 g, Bílkoviny: 8.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Denisa Glazarová, Velká Hleďsebe:
Objednávala jsem tento 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g prvně. A i když jsem měla jisté obavy, zjistila jsem, že byly zcela liché. Rychlost dodání, hezká komunikace a osobitý přístup je bonusem a já jsem spokojená. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Chci jen a jen všem doporučit.

Samuel Drmela, Oleksovice:
Na tento produkt jsem narazil náhodně a oslovil mne jak cenou, tak napsanými parametry. Do čtyř dnů po objednání jsem ho měl v dílně a od té chvíle ho prakticky nedám z ruky. Je to fajn 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g, který plní stoprocentně svůj účel. Hodnotím především jeho dobu dodání a způsob zpracování. V tomto obchodě neobjednávám poprvé, takže za mě jasná volba.

Rozálie Hubáčová, Mukařov:
Ponejprv jsem si přála 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g ve velikosti 47 které jste ve velikosti 47 neměli, proto jsem objednala modré v požadované velikosti 44 , velikost sedí, vysoký sdtřed to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dostačující, už dlouho jsem netrefila velikost která docela sedí.

Denis Zemčík, Vacov:
Chtěl jsem udělat radost dceři k svátku. Absolutně jsem však neměl jasnou představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a výsledný 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g je skvělý. Manželka byla nadšená. Navíc jsem ještě ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco koupím, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám šokovaný.

Klára Merunková, Lochenice:
Nestává se mi občas, že bych jakýkoliv 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g na potkání pochválila. Nejsem ochranitelka reklamy za levnou cenu. Ale když jsem s ním skutečně spokojená, proč se o tom nerozepsat. Třeba se hodí i někomu jinému. Co já se něčeho takového nahledala, takže děvčata nebojte se a určitě vyzkoušejte. Navíc, doručení je zadarmo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Markéta H: Je to dostatečné?

Patrik P: je to fajné

Markéta F: dobré

Marie S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Michal S: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt