6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g, která je níže.

Běžný prodej: 1082 Kč
Naše cena: 721 Kč KOUPIT

Cizrnové koule s kokosovými vločkami a olejem vytvářející plnou kokosovou chuť a zajišťující zdravé a chutné doplnění energie v jakýkoliv denní čas. Ideální jako svačinka či pochoutka pro všechny, kteří chtějí zdravě mlsat. Složení: Cizrna* (41%), kokosový olej* (30%), třtinový cukr*, kokosové vločky* (9%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1867 kJ (446 kcal) na 100 g. Sacharidy: 42.5 g, (z toho cukr: 17 g), Tuky: 27.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 23.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4.3 g, Bílkoviny: 8.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Vojtěch Chabr, Přehvozdí:
Když porovnám užitek a cenu, tak nejde být nenadšen. 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g splňuje vše, co bylo uvedeno v manuálu, dokonce je o něco tenčí, než jsem si myslel, což není na obtíž. S výrobkem se tak lépe hýbá. Měl jsem i lepší, ale zde cena rovná se skvělé materiál. Kdo neuplatní profesionální výrobek, pro normální používání je zcela dostačující, doporučuji.

Aleš Decker, Všenice:
Doporučuji! Já osobně jsem z 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g šťastný a chválím všude, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na zpracování příliš nehledí a kvantita převažuje nad kvalitou, je opravdovou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na doby, kdy věci vydrželi roky. A právě tento výrobek splňuje, používám ho už roky a určitě nadále budu. Příjemný byl přístup obchodu, který mi ochotně zodpověděl mé dotazy.

Jakub Lukaštík, Vikýřovice:
Hodně mě oslovil tento nový 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g, který byl uveden na trh. Očekával jsem záplavu drobností. Příjemně mě zaskočil svou nenáročností na úklid, velkou výkonností a malou cenou. I manželka si ho pochvaluje, protože jí výkon velmi ulehčila práci a máme tak mnohem více času na sebe a na naše příbuzné. Stal se z něj dobrý rodinný pomocník, bez kterého si už den nedovedeme představit.

Kamila Gajdoštíková, Varnsdorf:
Než jsem ho vyzkoušela 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g, byla jsem přesvědčená o tom, že už mě nic nemůže oslovit. Byla jsem velmi skeptická ke všem jiným produktům tohoto typu, Neměla jsem s nimi hezké zkušenosti. To nebyl tenhle výrobek. Otestovala jsem si, že jedině tento výrobek nabízí reálně jedinečné účinky. Přitom první výsledky na sebe nenechaly dlouho počkat. Jsem bez přehánění nadšená a doporučuji.

Radek Crkva, Citov:
Firmu jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Eshop nabízí: - široká nabídka zboží - rozuné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Krámu - 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g - zájem o objednávající ho - rychlé dodání

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 10. 2017.

Hodnocení 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Julie R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Eliška : děda je z dárku je nadšený

Andrea J: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Aleš : Přišlo to celkem rychle

Viktorie : dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Govinda Bio Cizrnové Koule s kokosem, 120g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt