6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g

6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g

6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g, která je níže.

Běžný prodej: 1860 Kč
Naše cena: 1240 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní oříškový krém z pražených mandlí, lískových ořechů, arašídů, kešu a vlašských ořechů, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, zcela bez konzervantů a přidaných látek, představuje lahodnou oříškovou pochoutku, oblíbenou všemi věkovými kategoriemi jako výjimečné potěšení, ideální k přímé konzumaci v müsli, jogurtu či s pečivem a na palačinkách, které nesmí chybět v žádné zdravé kuchyni.Složení: Pražené mandle* (25%), pražené lískové ořechy* (25%), pražené arašídy* (20%), pražené kešu oříšky* (18%), pražené vlašské ořechy* (12%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2687 kJ (650 kcal) na 100 g. Sacharidy: 13 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 56.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 6.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.4 g, Bílkoviny: 17.7 g, Sůl: 0.018 g

3 důvody proč prodáváme 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g

Markéta Hrášková, Myslibořice:
6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g mi doporučila sestra jako šikovný prostředek, který výborně užívá a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je takto báječná věc na trhu velmi snadno koupitelná. Nepotřebovala jsem cokoliv složitě shánět. Stačilo podívat na internetové stránky prodejce a schopní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali všechno přesně podle mého přání. Dokonce i v práci si všimli, jak jsem svěží a přesná.

Rozálie Fůsová, Kočín:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho hned zkusím. Bez přehánění musím uznat, že jsem byla moc pěkně spokojená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě tázaly, jak jsem s tím spokojená. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim jí doporučila.

Oliver Protivánek, Vitín:
Jen co jsem ho uviděl, hned jsem si byl přesvědčený, že 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g musím mít. Měli jich mnoho na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla unikátní malinká a vlastně příjemná komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci doručit na jakékoliv z prodejen, nebo si ho nechám doručit až domů. Za mě chválím bezchybný servis a parádní jednání, to se dneska cení!

Ondřej Ciprián, Bezděkov nad Metují:
Parádní cena! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na síti, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g!“ Její chmury se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než dva měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 01. 2018.

Hodnocení 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g

hodnocení 5/5 od 62 hodnotících

Diskuze 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g

Natálie V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Alžběta P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kristýna B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Ema Ž: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Daniela H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 6 x Eisblümerl Bio Krém z pěti druhů ořechů, 250g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt