10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l, která je níže.

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Petra Peléšková, Těšovice:
O 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l jsem se doslechla zcela náhodou. Ve frontě v supermarketu o něm štěbetali dvě ženy stojící za mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách upoutaly moji pozornost. Něco takového by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem okamžitě usedla k netu a nabídku 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l bez problémů dohledala. Rozmýšlela jsem celkem chvíli a za chvíli byla objednávka hotová. Objednávka dorazila hned druhý den odpoledne. A já si tak říkám, že i dlouhá fronta k pokladně může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž velmi hodně spokojená.

Michael Závora, Předotice:
Jelikož jsem člověk, který si zakládá na kvalitním zpracování, více než na ceně, koupil jsem si 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l u tohoto prodejce. Než jsem to však realizoval, telefonoval jsem do společnosti, abych měl jistotu, že mi bude 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l odeslán ve vysoké kvalitě a včas. Bohužel jsem následně získal informace, že navzdory tomu mají uvedeno 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l dostupný, realita byla jiná. Navzdory tomu jsme se domluvili k spokojenosti pro mě i eshop a obchod se vydařil bez problémů.

Ondřej Rathouz, Němětice:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l, který jsem potřeboval, byl jen v tomto eshopu. Byl jsem mile překvapen z bezkonkurenční nabídky. Proces nákupu mne utvrdil o solidnosti této firmy. Takže mohu doporučit lidem, kteří vyžadují kvalitu za rozumnou cenu. Jediným záporem je tak nějak klasicky, doprava.

Nela Varkočková, Opava:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i rodině.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Adéla U: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tereza B: dobré

Daniel Ř: Přišlo to celkem rychle

Veronika P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Lukáš Ž: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt