10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l, která je níže.

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Matouš Gmuzdek, Březejc:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l mě padl do oka již ve chvíli, kdy jsem ho uviděl poprvé. Z prvního blízkého setkání jsem měl před tím vážné nervy, ale ty byly opravdu neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Hlavně se totiž 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l pyšní opravdu intuitivním ovládáním. Rychle si ho osvojí i lidé, kteří s tímto 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l do té doby bližší kontakt neměli. Po prvním seznámení si jistě získá i vás.

Denisa Kührová, Neurazy:
Holky, nevím jestli páni někdy něco podobného ocení, ale my si tuším můžeme říct, že tohle je celkem neskutečně dobrý 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Toto je produkt, která mi velice všechno ulehčila, a jsem s ní zcela spokojená. Manžel se na to sice xichtí, ale znáte to, chlap nikdy pochopí, když nám něco fakt pomůže. A já jsem přímo nadšená, že jsem něco podobného na netu objevila. Takže pokud některá z vás váhá, pak vám tohle můžu určitě doporučit.

Jakub Kukučka, Třebeň:
Velmi mě oslovil tento nový 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l, který byl uveden na trh. Hledal jsem záplavu drobností. Hezky mě překvapil svou nenáročností na údržbu, velkou výkonností a malou cenou. I maminka si ho chválí, protože jí výkon výrazně zjednodušila práci a máme tak více času na rodinu a na naše příbuzné. Stal se z něj spolehlivý rodinný pomocník, bez něhož si už život nedovedeme představit.

Valerie Černohouzová, Stěbořice:
Otestovala jsem už šest stejných výrobků a se žádným jsem nebyla spokojena tak jako s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Klidně doporučuji! Při množství kladných funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že produkt bude umět třetinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem spokojená. Nepřišla jsem na jednu vadu, za mě jasná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Ema : Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Karolína H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michael S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Veronika P: Ideální k osmnáctinám :)

Michael D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt