10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l, která je níže.

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Jaroslav Koňař, Žabčice:
K mému pracovnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se povídá, si osladil život. Kolegové mi doporučili 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Protože se mi na první pohled líbil a je cenově levný, po chvilkovém váhání jsem si jej objednal. Chci napsat, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je úžasný. Mám z něj obrovskou radost.

Valerie Venclovská, Polevsko:
Tento 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l jsem shlédla u maminky a začala jsem se o to informovat. Na kamarádky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla domů, sedla k počítači a objednala. Po celkem krátké době zazvonil kurýr a já ho můžu vyzkoušet. Jsem velmi spokojená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho potkám a dám se s ním do řeči.

Antonín Hůlka, Rozsochy:
Předtím než jsem 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l objednal, psal jsem do e-shopu, zda mají skladem obdobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem příjemně překvapen, protože taková snaha není běžný standard, ale spíše výjimka.

Kristián Mildner, Vraný:
Už nějakou dobu jsem si připadal takový bez energie. Nic mě netěšilo a když, tak jsem s tím nevydržel. Hledal jsem nějak nakopnout vybrat 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l vhodný přímo pro mě. Byli moc milí, prostě experti. Když bude potřeba, nemám problém se tam znovu vrátit.

Sabina Holá, Temešvár:
Toužila jsem se rozhodnout, jaký 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l vybrat. Nabídka ve vašem e-shopu je velmi široká. Díky vám jsem našla přesně to, co jsem potřebovala a jsem spokojená. Oceňuji úžasnou komunikaci, okamžité jednání a také slevy, kterou jsem u vás jako častá nakupující obdržela. Objednávám u vás vždy a budu i opět. Tento 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je ale naprosto super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Markéta L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Karolína C: Je to dostatečné?

Matěj T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Emma B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Josef V: 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt