10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, která je níže.

Běžný prodej: 467 Kč
Naše cena: 311 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Rozálie Smílková, Krásný Dvůr:
Chystala jsem se na dovolenou a 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, kompaktní, příjemný. Vydrží i větší využívání, delší dopravu a složitější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou šťastného návratu i z té nejvzdálenější cesty.

Šimon Putík, Rouchovany:
K mému pracovnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se říká, si ocukroval život. Přátelé mi poradili 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, mnozí s ním mají vlastní zkušenost. Jelikož se mi na letmý pohled zamlouval a je cenově levný, po krátkém váhání jsem si ho zakoupil. Musím napsat, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je úžasný. Mám z něj obrovskou radost.

Vojtěch Holmes, Horka:
Dospěl jsem k názoru, že mnohé produkty reklamu nemusí mít. Mezi takové patří i toto 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, který je sám sobě reklamou. Nepotřeboval jsem dalekosáhlé domlouvání, že si ho musím koupit. Stačilo ho jenom vyzkoušet a znal jsem, že je to ten správný 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l pro mě. A nejen pro mě. Vzhledem k jejích příjemným účinkům jsem byl přinucen objednat druhé zařízení, protože o něj propukl nebývalý zájem i u ostatních členů rodiny. Na objemnější objem 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l jsem dokonce dostal objemovou slevu.

Marie Manclová, Chroustov:
Když už zde 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l recenzujete, já se musím přidat. Koupila jsem si ho nejdříve shodou náhod. Plánovala jsem si zakoupit jinou věc, ale nebylo to na skladě, proto jsem hledala alternativní výrobek. A poměrně se štěstím jsem vypátrala tuto věc. No a od toho dne nepoužívám jinou věc. Tohle je jednoduše prvotřídní kvalita za nízkou cenu, bezproblémová doprava a velmi příjemný přístup provozovatele eshopu. Co chtít víc?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Rozálie Z: dobré

Zuzana L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Dominika H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tobiáš M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Zuzana K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt