10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, která je níže.

Běžný prodej: 707 Kč
Naše cena: 471 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo, připravené ze sladu z prosa, představuje lahodné pivní potěšení nejen pro celialiky a poskytuje 100% jistotu bezlepkové kvality a unikátní jáhlové chuti, jelikož je připravováno jako konvenční pivo bez použití enzymů.Složení: Voda, prosový slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 205 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Rozálie Klinková, Plch:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Koupila jsem u vás poměrně drahý 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také zpracování. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím přátelům.

Aleš Okál, Heřmanov:
S tímto produktem jsem úplně spokojen. Pořízen pro staršího otce s úmysle jednoduchého každodenního používání. Ve prospěch 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l hraje také velikost i jeho rozumná váha. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vypadá dost pěkně a soudobě. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny potřebné nastavení a poměr ceny a užitku je více než přijatelný.

Vít Kyslík, Ždírec:
Nebyl jsem nějaký ten příznivce nějakých novinek. Ale 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l jsem shlédl u kamaráda a jen tak nezávazně se na něj dotázal. Vypadalo to, že o něm známý vydrží vyprávět celé hodiny. A to je to jinak docela tichý člověk. Myslel jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" kamaráda, mohl bych si 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l pořídit taky.  A udělal jsem poctivě. Ani po půl měsíce toho nákupu nelituji.

Anna Kocourová, Mešno:
Vzhled je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si koupit cokoliv, co se mi zalíbí. Právě 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l mě velmi oslovil. Jak se říká, první touha, správná myšlenka! Svým vzhledem i provedením se mi opravdu líbí a jsem uspokojena. A ta suprová cena, to je takový dáreček.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 01. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Eva L: dobré

Eva K: Tento 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jakub H: je to fajné

Vojtěch G: tak jsem to dostala aje to super

Amálie D: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt