10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, která je níže.

Běžný prodej: 707 Kč
Naše cena: 471 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo, připravené ze sladu z prosa, představuje lahodné pivní potěšení nejen pro celialiky a poskytuje 100% jistotu bezlepkové kvality a unikátní jáhlové chuti, jelikož je připravováno jako konvenční pivo bez použití enzymů.Složení: Voda, prosový slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 205 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Amálie Westfálová, Batelov:
Co víc si přát, než jenom dokonalý 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, kdyby podobných bylo víc, hned by se lépe žilo. Je velmi luxusní, což dokážu ocenit a tak doporučuji dál. Každodenní užívání je doslova príma, ano, mám ráda modely, které nejsou pouhým výrobkem nebo průmyslovým zbožím. Vždy hledám něco víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

Sebastian Brzybohatý, Dvorce:
10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l si na internetu našla manželka a tak jsem se rozhodl koupit ho k našemu svátku. S místem kde a jak to vybrat mi musela pomoci sestra a nakonec i zakoupila. Spolu jsme jej pak rozbalili a otestovali, zda je v pořádku. Oběma se nám moc líbil a žena bude mít jistě radost. Kamarádka říkala, že si objedná taky. Děkujeme.

Eva Gažová, Braňany:
Tento 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l u této firmy bych se rozhodně nebála znovu zakoupit. Udělalo mi radost definování vlastních poznatků a taktéž možnost volby dalších typů. Materiál, cena, návod stoprocentně v pořádku, pouze mě lehce nesedla domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit do týdne, nedorazil. A elektronický obchod mě odkázal na dopravce s dodatkem, že oni ho zaslali okamžitě, včas. Docela škoda.

Matěj Tregler, Kožušany-Tážaly:
10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, který vyhovoval mým přísným kritériím, jsem si objednal zrovna v tomto eshopu. Dlouhodobě vzájemně spolupracujeme a nemám co vytknout. Skvělá nabídka, informace o 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, často další typy, cenovky jsou mírně dražší, jenomže mají nejlepšího výrobce. Zřejmě pouze drobnou chybičku jsem našel přepravě, a zákaznické podpoře. Ovšem nakonec doporučuji. Bohužel takových společností není více.

Laura Pikulíková, Bolešiny:
Kupuji na tomto obchodu dle potřeby. Vždy jsem spokojena jak s příjemnou komunikací, tak s zbožím, který mi přijde. Vše je pečlivě zabaleno a doručeno v nejkratší možné době. Opravdu můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete mile potěšeni tím, jak krásně slouží. A milé jednání, vstřícnost a skvělá komunikace jsou jen bonusem navíc, který miluji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Jonáš T: 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Laura : Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Johana M: děda je z dárku je nadšený

Julie V: já jsem to prostě chtěla

Michaela K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt