10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, která je níže.

Běžný prodej: 707 Kč
Naše cena: 471 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo, připravené ze sladu z prosa, představuje lahodné pivní potěšení nejen pro celialiky a poskytuje 100% jistotu bezlepkové kvality a unikátní jáhlové chuti, jelikož je připravováno jako konvenční pivo bez použití enzymů.Složení: Voda, prosový slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 205 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Natálie Coubalová, Skopytce:
10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l mi koupil manžel k svátku. Byla jsem trochu překvapená. Takové překvapení si jen tak nedáváme. "Vyzkoušej to a poznáš," řekl mi, když shlédl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece jen jsem 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než udělal radost.

Sabina Fichnová, Kyšice:
S 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l jsem opravdu spokojena. Naprosto splnil veškerá kritéria a samozřejmě byl stejný jako na fotografii z internetového obchodu. Již dle prodejních obrázků jsem měla přehled o tom, co si nechávám zaslat a naštvaná jsem tak nebyla. Ode dne, co ho používám, se můj život skutečně značně zlepšil. Všem můžu bez debat doporučit jeho objednávku. Zbavíte se díky němu celá řady nepříjemností.

Linda Tětková, Lozice:
Přála jsem vyzkoušet zdravější variantu 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l a hezky mě překvapil i svou chutí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou tvarohu a zeleninou je to pecka, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Sabina G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

David C: 110 % spokojenost

Adéla K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Michaela B: Tento 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sára Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt