10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g, která je níže.

Běžný prodej: 1121 Kč
Naše cena: 747 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené mango kousky, prvotřídní kvality, původem z fairtradeového zemědělství na Burkina Faso, představují lahodnou ovocnou pochoutku jedinečné tropické chuti a intenzivního aroma, bohatou na vitamíny, přírodní cukry, a další zdraví prospěšné látky. Ideální malá svačinka kdykoliv během dne na rychlé doplnění energie, do müsli, chutney, marinád a na sladké pečení a přípravu exotických jídel dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sušené mango*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1271 kJ (301 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.8 g, (z toho cukr: 61.5 g), Tuky: 2.22 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.4 g, Bílkoviny: 2.96 g, Sůl: 0.062 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Klára Vandělíková, Voznice:
V obchodě jsem našla 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g, kterou jsem delší dobu hledala. Výběr zboží a dodací podmínky byly perfektní . Co se týče doručení, byla jsem hezky překvapena. Obden mi dorazila sms zpráva, že během dne mi bude doručen balík. A tak se za 3 hodiny stalo. Kurýr stal pod mým bytem s balíčkem v ruce. Za mě můžu jen pochválit.

Antonín Alex, Šitbořice:
Perfektní 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g, který pomůže i to nejsložitější problémy domácnosti. Obával jsem se, zda si vyberu dobrý druh tohoto 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. S výběrem správné varianty mi ale hodně ochotně poradili zaměstnanci webového obchodu. Takže jsem neváhal a pořídil jsem ten správný model. Vybrané zboží bylo také i šikovně zabaleno, proto během cesty nedošlo k škodě. 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g funguje přesně tak, jak by měl. A k mé celkové spokojenosti.

Vanesa Pulkrábková, Vilice:
Na tady tom 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g se mi líbí široká škála všelijakého ovládání, i když ovládání je poněkud těžší a musel mi poradit můj dospívající syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli opravdu všechny funkce využiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a ostatní asi nevyužiji. Přesto za takto výhodnou cenu, bych nečekala tolik různých funkcí. Až budete všechny hledat, pozor na to, některé jsou unikátně schované. Nicméně manuál je celkem čitelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Viktorie C: Ideální k osmnáctinám :)

Matěj K: funkční výrobek

Sofie L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Adéla T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Klára H: Tento 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt