10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g, která je níže.

Běžný prodej: 1938 Kč
Naše cena: 1292 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražené mleté kávy Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Jaroslav Remiáš, Krátošice:
Parádní spolehlivost! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na síti, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g!“ Její strachy se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než dva a půl měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Daniel Šusták, Vážany nad Litavou:
Měl jsem obavy z používání 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g, které se ukázaly jako zbytečné. Pomocí jednoduchému manuálu jsem zvládl vše snadno a v naprosté pohodě. Mohu komukoliv klidně poradit. Práce s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g byla pro mě hračkou a srandou, kterou si jistě užije každý tak, jako já. Reklama na 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g mluví naprostou pravdu.

Ondřej Šíf, Jablonná:
Mít vlastní 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g je prostě perfektní. Podle potřeby je hned po ruce když chci a to je dobré

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Magdaléna S: Tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Martin S: Přišlo to celkem rychle

Nela M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Marie J: děda je z dárku je nadšený

Viktor L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt