10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g, která je níže.

Běžný prodej: 1938 Kč
Naše cena: 1292 Kč KOUPIT

Směs pražené mleté kávy Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Aleš Pitr, Řípec:
lehce se přiznám, že jsem byl, co 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g považovali na nesmysl. Pak jsem ale v hospodě slyšel kámoše, jak o něm nadšeně mluví. Pročetl jsem si weby a můj původně pevný postoj vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl odsuzovat něco, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g objednal a hned čtvrtý den ho doručili. Používám ho sice teprve čtvrtý den, ale nemám mu co vynadat. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnu.

Linda Čapková, Mezouň:
Nemohla jsem se rozhodnout, jaký 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g objednat. Nabídka ve vašem obchodu je hodně široká. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem hledala a jsem nadšená. Oceňuji úžasnou komunikaci, okamžité jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako častá zákaznice obdržela. Objednávám u vás vždy a budu i nadále. Tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g je ale zcela úžasný.

Marek Wieczorek, Libhošť:
Když jsem váš 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem se bál, co mi na to děti řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nesmysli, místo abych šetřil peníze na důležitější věci. Měl jsem strach, že tentokrát to skončí podobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g uviděl, řekl mi, ať jí ho ukážu, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátil, a já si musel objednat nový, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení oba.

Rozálie Vozničková, Čermná ve Slezsku:
Objednávám na tomto Eshopu často. Vždy jsem ráda jak s hezkou komunikací, tak s produktem, který mi dorazí. Vše je kvalitně zabaleno a doručeno v nejrychlejší možném času. Opravdu můžu tento kus doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak hezky slouží. A milé jednání, vstřícnost a pilná komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který miluji.

Vanesa Pelclová, Dolní Poustevna:
10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g, který jsem od Vás dostala po třech dnech od objednání, se mi velmi líbí a mohu o něm hovořit pouze v superlativech. Užívám jej už více než týden a jsem naprosto spokojená, prozatím se mi nepoštěstilo objevit jedinou chybičku. Už na letmý pohled je jasné, že se jedná o velmi trvanlivý zboží. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej určitě všem {přátelům s klidným svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Vanesa P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Petr K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Valerie J: Tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Daniela G: dobré

Magdaléna P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt