10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l, která je níže.

Běžný prodej: 363 Kč
Naše cena: 242 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Anna Andrejsová, Velký Osek:
Tenhle 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l, to je prostě maximálně bezkonkurenční výrobek! Odkládala jsem si na něj poměrně dlouho, protože se mi několikrát ty penízky nějak vypařily, ale nedávno jsem si ho koupila a je to stoprocentně bomba. Ale hlavně oceňuji, že vypadá úchvatně. Ne že by to byla jediná přednost, ale pro mě je to důležité. Ale je to současně praktická věc, věřte mi :-D

Zdeněk Waloszek, Koroužné:
Byla to výhodná nabídka. Stejné věci sleduji na internetu a v reklamách už předlouho, ale takhle nízkou cenu jsem u 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l opravdu nikde neviděl. Vím, že je výrobek opravdu kvalitní, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchle príma podmínek utéct. Neváhal jsem ani hodinu a udělal jsem vhodně. Už dávno mi nic neudělalo velkou spokojenost.

Adéla Chábková, Nikolčice:
Tento 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l jsem si objednala na základě toho, že jsem přečetla diskuze že se s ním dobře pracuje, což je recht. Mně sice původně vůbec nezaujal, ostatním přátelům v mé kanceláři také moc nechutnal, ale příbuzným chutnal. Příště rovnou vyzkouším s ostřejší příchutí

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Denisa A: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Miroslav K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Amálie U: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Valerie O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kamila P: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt