10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l, která je níže.

Běžný prodej: 363 Kč
Naše cena: 242 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Anežka Zaňková, Lesonice:
Když už na tomto webu 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l recenzujete, já se nemůžu nepřidat. Koupila jsem si ho nejdříve shodou okolností. Chtěla jsem si objednat jinou věc, ale nebylo to na skladě, proto jsem hledala alternativní výrobek. A relativně se štěstím jsem vypátrala tuto věc. No a od té chvíle si nekupuji jinou věc. Tohle je zkrátka nejlepší kvalita za příjemnou cenu, blesková doprava a opravdu příjemný přístup prodejce. Co chtít víc?

Šárka Dynybilová, České Meziříčí:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l jsem objednala na těchto stránkách. A jaká je má zkušenost? Já i většina lidí hodnotíme jako výhodu nízkou spotřebu, slušné vybavení, tichý chod. Co ovšem chyběl, byl manuál na používání v mateřštině, a určité díly nelze repasovat. Suma sumárum celkově hodnotím na výbornou.

Simona Magyaricsová, Albrechtice nad Vltavou:
Jednoduše jsem musela ve svém životě realizovat podstatnou změnu. 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l se k tomu ukázal jako naprosto ideální. A skutečně, díky němu je každý můj den nyní výrazně lepší než v minulosti. I vás občas přepadne pocit, že byste se sebou prostě měli něco udělat? Ale chybí vám k životní volbě většinou dost vůle. Pomocí 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l budou takové pocity ihned pryč. Uvidíte, že na radikální změnu je zapotřebí často opravdu málo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 01. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Johana Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sabina T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Šárka K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Adam D: 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Václav H: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt