10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l, která je níže.

Běžný prodej: 363 Kč
Naše cena: 242 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Tomáš Labudek, Kubšice:
Na radu kolegů v dílně jsem minulý týden objednal 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l, protože již delší čas něco takového sháním. Prošel jsem pár internetových nabídek a rozhodl jsem 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l koupit jen u Vás. A myslím, že volba byla správná. Splnil moje potřeby, je na pohled krásný, funguje a myslím, že bude i v budoucnu funkční. Kolegové měli pravdu a já jsem dalším spokojeným uživatelem. S klidným svědomím jej budu doporučovat našim známým a přátelům.

Hana Bílková, Odry:
Objednala jsem si 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l někdy před dvěma dny a dnes dopoledne mi zvonil doručovatel u dveří s zásilkou. Byla jsem nadšená rychlostí dodání, protože jsem se na objednávku těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem balíček otevřela. Vykoukl na mě úplně nový výrobek se vším, co k němu dle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá hezky, tak věřím, že vyplní svůj účel.

Jana Mlíčková, Bochovice:
Nechci si postěžovat, zboží dorazilo v totálním pořádku. I když byla stanovena několikadenní dodací lhůta, přišel mi produkt už druhý den, hezky zabalený a bez poškození. Hned jsme ho chtěli na dvoře vyzkoušet a funguje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s tím budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l objednala. Této koupě zcela jasně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Kristýna J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adéla F: dobré

Richard J: tak jsem to dostala aje to super

Lukáš Š: Celkem jsem spokojený.

Filip K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt