10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml, která je níže.

Běžný prodej: 480 Kč
Naše cena: 320 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové a nealkoholické pivo, z aromatického sladu, klasické, mírně hořké chuti piva představuje lahodné potěšení, jež využívá naši vlastní formu kvašení, který se vyhýbá tvorbě alkoholu již v procesu fermentace. Pivo je následně stočeno a zůstávají v něm cenné suroviny z organických složek a přitom neobsahuje alkohol a lepek.Složení: Přírodní minerální voda, ječmenný slad*, chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 124 kJ (29 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7.1 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Vít Ištok, Čím:
10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml a ještě jednou 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Skvělý výrobek, který mi hodně zpříjemnil život. Žádná nákladná příprava, žádné dlouhé hledání. Na eshopu jsem ho zaplatil dříve a měl jsem celkem obavy. Ale druhý den přišla zpráva od kurýra a datem a přesnou hodinou dodání. Všechno se stalo, jak mělo, takže jsem své zboží v pořádku obdržel a mohl začít užívat. Opravdu maximální spokojenost.

Gabriela Macalíková, Jičíněves:
Jasnou náhodou se mi objevila do rukou zpráva o 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Váhala jsem, zda si jej mám objednat, přece jen jsem jej aktuálně nepotřebovala. Ale zvědavost zvítězila a říkala jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se možná hodit našim dětem. Po pár dnech, kdy jsem 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml používala jsem si jej hodně oblíbila, že si jej jistě nechám. Vřele doporučuji.

Johana Vrňatová, Libkov:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní oči. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Včera tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Natálie K: já jsem to prostě chtěla

Vanesa V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Eva Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Natálie W: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Pavel F: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt