10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml, která je níže.

Běžný prodej: 480 Kč
Naše cena: 320 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové a nealkoholické pivo, z aromatického sladu, klasické, mírně hořké chuti piva představuje lahodné potěšení, jež využívá naši vlastní formu kvašení, který se vyhýbá tvorbě alkoholu již v procesu fermentace. Pivo je následně stočeno a zůstávají v něm cenné suroviny z organických složek a přitom neobsahuje alkohol a lepek.Složení: Přírodní minerální voda, ječmenný slad*, chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 124 kJ (29 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7.1 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Marie Sťahlová, Přelovice:
Já osobně nemám s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml své dlouhodobé zkušenosti, koupila jsem ho mamince. Vybrala jsem ho hlavně proto, že měl v tisku opravdu hezké názory a protože pár kolegyň si ho taky pořídilo. Maminka, navzdory tomu, že byla na začátku dost na rozpacích, si zboží teď nemůže vynachválit. Vždycky, když k ní s manželem přijedeme, tak o produktu hovoří a je velmi spokojená.

Kateřina Faterová, Černov:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás koupila 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml, který zcela předčil mé očekávání. Jako každá žena dbám při výběru hlavně na design, ale manžel ocenil taky funkčnost. Naprosto úžasný eshop. Manža si u vás poté objednal obdobný výrobek a také si jej hodně pochvaloval, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže jasně máte kvalitní a úžasné zboží.

Markéta Zemanová, Karlova Ves:
Tento PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml nikdy nezakoupila, protože mi připadá hodně předražená, nemá ani barvu, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Marie Schlehrová, Líšťany:
Od toho času, co jsem s mimčem, objednávám často přes internet, je to pohodlnější, než se s prckem tahat po obchodech, nebo si hledat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš e-shop, kde vždy najdu produkty, které hledám. Narazila jsem tam i na tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml, a to mě jen utvrdilo v tom, že objednávat u vás je psrávná volba. Nemůžeme si jej s miminkem vynachválit.

Ondřej Rouče, Náchod:
Eshop jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Eshop nabízí: - velká nabídka zboží - nízké ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Eshopu - 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml - zájem o objednávající ho - rychlé zaslání

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Dominik G: Celkem jsem spokojený.

Linda Š: já jsem to prostě chtěla

Patrik N: Přišlo to celkem rychle

Rozálie K: nemá chybu

Markéta G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt