10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml, která je níže.

Běžný prodej: 371 Kč
Naše cena: 247 Kč Ověřit dostupnost

Klasické nealkoholické pivo světlé, lahodné chuti a prvotřídní kvality, představuje oblíbenou bezalkoholovou pivní klasiku, tradiční chuti světlého piva, jež je ideální nejen pro všechny abstinenty a řidiče.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*, kvasný kysličník uhličitý. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 100 kJ (23 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Viktor Gombík, Lkáň:
Objednáním 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml jsem si nebyl docela jist, ale nakonec mohu být spokojen. Považuji se za náročného zákazníka, přesto chci výkon a za stanovenou cenu pořádný výkon. Tento e-shop a jeho produkty mě mile překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle popisků a očekávání. Udělalo mi radost i vzhledové zpracování, které je účelní a hezké. Určitě v blízké době pořídím další kusy.

Michal Jurkovský, Klášter Hradiště nad Jizerou:
S ohledem na to, že mi 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml nefunguje, byl jsem nucen zakoupit si nový. Rozdíl mezi kamenným a online prodejcem byl jak v ceně, tak dostupnosti a mimo jiné ve službách. Přestože upřednostňuji osobní setkání a možnost si 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml prozkoumat, tentokrát jsem jsem dal na službu internetového prodejce. Svého rozhodnutí nelituji a tohoto prodejce mohu doporučit.

Markéta Brablecová, Znětínek:
Já sama nemám s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml své vlastní zkušenosti, koupila jsem ho pro maminku. Volba na něj padla hlavně z důvodu, že měl na internetu velmi zajímavé recenze a protože mnoho kamarádek si ho taky pořídilo. Maminka, přestože byla zprvu trochu odměřená, si produkt teď velmi chválí. Vždy, když k ní s manželem přijedeme, tak o tom mluví a je vážně spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Rozálie K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Karolína L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Denisa L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Matouš H: tak jsem to dostala aje to super

Nikolas N: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt