10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g, která je níže.

Běžný prodej: 609 Kč
Naše cena: 406 Kč Ověřit dostupnost

Klasické asijské Wok nudle, z krupice z původní odrůdy prvotřídní tvrdé pšenice, představují jedinečné nudlové potěšení, s velice širokým užitím a velice snadnou přípravou v každé zdravé kuchyni. Nejsou nutné předvařovat a lehce je připravíte za pouhé 4 minuty, přičemž se ideálně hodí jako klasická příloha k rozličným (nejen) asijským zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Těstoviny* (krupice z tvrdé pšenice (100%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1497 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 3 g), Tuky: 1.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Jakub Kepič, Mírov:
Nejdříve jsem byl hodně skeptický. Ovšem okamžitě po zakoupení si mě 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g obratem získal, je opravdu perfektní. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem vytrvalý reptal. Možná bych malinko zapracoval na designu, ale jak se píše, deset lidí, sto chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není nač čekat.

Natálie Pastušková, Máslojedy:
Tenhle 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g je popravdě skvělý! Nikdy bych si nepomyslela, že si takto takového objednám, ale určitě těch peněz, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to perfektní věc, a jsem strašně ráda, že jsem si to objednala. Bez přehánění, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hrozně kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

Jana Rampouchová, Dolní Zimoř:
10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g oslnil, mám ho odtud zakoupený od června a chci ho pochválit. Skvěle pracuje, nadchl mě i tátu, který na to zpočátku hleděl tak trochu s nedůvěrou. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V téhle cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Klára Sandtnerová, Bělčice:
Nemůžu si stěžovat, balíček dorazilo v totálním pořádku. I když byla udána několikadenní doručovací lhůta, přišel mi výrobek už druhý den, hezky zabalený a bez poškození. Okamžitě jsme ho chtěli doma otestovat a funguje úžasně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tak spokojená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g objednala. Této objednávky zcela jasně nelituji.

Dominika Plišková, Píšťany:
S 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g jsem nadmíru spokojena. Stoprocentně splnil všechna kritéria a po rozbalení plně se nelišil od obrázku z eshopu. Již dle prodejních fotek jsem bezpečně věděla, co si nechávám zaslat a v rozpacích jsem tak nebyla. Od chvíle, co ho mám doma, se můj život opravdu opravdu zlepšil. Ostatním můžu velmi doporučit jeho objednávku. Zbavíte se jeho prostřednictvím množství potíží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2018.

Hodnocení 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Richard D: funkční výrobek

Patrik M: Jsem ráda, že to mám

Karolína M: Tento 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michaela G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Daniel M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt