10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, která je níže.

Běžný prodej: 1545 Kč
Naše cena: 1030 Kč Ověřit dostupnost

Surový třtinový cukr Syramena v podobě klasických kostek svou silnou chutí s karamelovým aroma představuje kvalitní a zdravou alternativu klasickým rafinovaným řepným cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1668 kJ (398 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Denis Hánl, Březsko:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo spousty šroubků a doplňkových věcí. Příručka je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si promyslete kam 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co chcete.

Miroslav Kuru, Kobyly:
Koupí 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jsem si nebyl zcela jist, ale nakonec jsem rád. Nepovažuji se za náročného kupujícího, přesto vyžaduji kvalitu a za stanovenou cenu pořádný výkon. Tento obchod a jeho zboží mě hezky překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle popisků a očekávání. Potěšilo mě i designové zpracování, které je účelní a hezké. Určitě v nejbližší době pořídím další kusy.

Jáchym Gutwirth, Oslov:
Musím Vám říct, že k 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jsem byl zpočátku trochu skeptický. Tak perfektní cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud překvapivá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou nedůvěřivost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, okamžitě jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že široce předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Ema P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kryštof : je to fajné

Nikolas H: tak jsem to dostala aje to super

Adéla J: Je to dostatečné?

Adam G: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt