10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g, která je níže.

Běžný prodej: 1379 Kč
Naše cena: 919 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Natálie Citronová, Liblín:
Mám 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g již 2 roky a pořád jsem spokojená

Amálie Röderová, Čížov:
Podobně jako každá žena, která je současně manželkou i maminkou, také mě záleží na zdravotní stav nejbližších. Jakým způsobem se postarat o to, aby jim nic nescházelo a kromě toho potěšit chuťové pohárky manžela i dětí? Jde o nelehký a zodpovědný úkol. Jeho splnění je ovšem jednodušší, než si myslíte. A usnadnil mi to 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. S ním mám zajištěno, že o mé nejbližší je dokonale postaráno.

Pavel Tejml, Šlapanov:
Když něco kupuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost zaslání. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Před časem jsem objednával 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Václav Kriegel, Kamenice nad Lipou:
Dospěl jsem k názoru, že mnohé věci reklamu nemusí mít. Mezi takové patří i tato 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g, který je zcela sobě reklamou. Nepotřeboval jsem dlouhé přesvědčování, že si ho mám koupit. Stačilo ho jenom otestovat a věděl jsem, že je to ten pravý 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g pro mě. A nejen pro mě. Ohledem k jeho hezkým způsobům jsem byl nucen pořídit druhé zařízení, protože o to povstal nebývalý zájem i u dalších členů přátel. Na větší objem 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem dokonce dostal objemovou slevu.

Barbora Cimbůrková, Dolní Zálezly:
Chvíli jsem měla chmury, protože můj známý mi horlivě doporučoval něco úplně jiného. To on dělá často. Ale určující v mém podání byla cena. Tento 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g vyšel nejlevněji a přesto, že ho kamarád pomlouval, já jsem zcela spokojená. Potom i on řekl, že tento typ je opravdu luxusní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho rady, jelikož jsem díky svému rozhodnutí výrazně ušetřila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nikola J: já jsem to prostě chtěla

Matěj P: 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Lucie T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adéla V: Je to dostatečné?

Kristián Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt