10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g, která je níže.

Běžný prodej: 1379 Kč
Naše cena: 919 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Gabriela Mučková, Nezdenice:
Již delší dobu jsme doma s mužem měli nějaké problémy. 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g si oblíbila kamarádka v práci, kterou shodou okolností dřív potkal podobný problém. Příliš jsem ničemu nevěřila, ale s přítelem jsme se rozhodli, že za otestování nic nedáme. Tedy jsme si 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g objednali. Netvrdím, že že dokázal vyřešit celý problém, ale mnoho problémů nám vyřešil. V současnosti bych si nedokázala ani trochu představit bez něj být.

Aleš Ogrocki, Chotíkov:
10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem podobně nic neobjednával, a byl jsem proto hodně nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi dorazilo před domem pošťačka a předala mi můj 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém obchodě, navíc jsem jej koupil doma u noťasu. Perfektní služba.

Vojtěch Pohořský, Stará Lysá:
Na radu přátel v dílně jsem předminulý měsíc objednal 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g, protože již delší čas něco podobného hledám. Prohledal jsem pár internetových nabídek a rozhodl jsem 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g koupit jen u Vás. A myslím, že volba byla správná. Splnil moje předpoklady, je na vzhled hezký, funguje a myslím, že bude i v blízké době spolehlivý. Kolegové měli pravdu a já jsem dalším spokojeným kupujícím. S čistým vědomím jej budu doporučovat našim známým a kolegům.

Simona Konecká, Stožec:
Potřebovala jsem jakýmkoliv stylem udělat dojem. Jednoduše jsem potřebovala vhodnou změnu. Když jsem na 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g úplnou náhodou narazila, první co mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A má intuice mě pomohla. Od té doby jsem sama se sebou opravdu spokojená a mám pocit, že změnu poznalo i moje okolí.

Tomáš Grznár, Nové Lublice:
Přestože eshop nabízel opravdu bohatou nabídku 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g, nebylo mi do smíchu, když 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g přivezl kurýr. Co se týče dopravy, nemůžu nic špatného napsat. Bohužel prodávající mi neuměl objasnit, proč dorazilo jiné zboží. Záležitost byla uzavřena za více jak 30 dní, což považuji za jediný zápor tohoto eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Tereza B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Petr V: 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vojtěch J: funkční výrobek

Denisa P: děda je z dárku je nadšený

Jiří E: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt