10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g, která je níže.

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské špagety nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné špagetové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové těstovinové chuti nejen pro všechny milovníky klasických italských špaget nejvyšší kvality.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Kristián Laňar, Mořkov:
Tak daný 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jsme si s tou mojí zakoupili do našeho společného bytu. Bez vytáček, partnerce se to moc nezamlouvalo, několikrát jsem si musel vyslechnout, že je to na nic, že za věc jen vyhodíme peníze a neposlouží nám, máte to podobně, ne? Ovšem pak ho přivezla pošta, a co myslíte, že bylo pak? Petra propadla jeho kouzlu, byl jsem nucen si zakoupit další, protože vážně ihned změnila stanovisko. V současnosti už bychom se bez tak vynikající 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g neobešli.

Jakub Mrha, Stříbrná Skalice:
Že krásný design nemůže jít ruku v ruce s prvotřídním výkonem? Byl to i můj názor. Tedy do doby, než jsem si objednal 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Konkurenty nechává daleko za sebou nejen s ohledem na to, co umí, ale zároveň díky tomu, jak vypadá. Může se tak stát skvělým stylovým doplňkem každého moderního muže. Vaše okolí vás díky němu stoprocentně nepřehlédne. Já osobně už 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g nedám z ruky, je mou jedinečnou pomůckou.

Josef Dorazil, Aš:
Jako novicovi mi strčili do ruky 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Nyní, po roce občasném hraní jsem si zakoupil opět tento 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s prknem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nemyslitelné a konečně s přehledem přestřelím míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám perfektní švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc ostřílený hráč, ale díky úžasnému vyvážení a celkovému pocitu přesnosti v ruce se mi daří i technicky obtížnější chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Štěpán H: je to fajné

Patrik K: Celkem jsem spokojený.

Tereza C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Magdaléna T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Natálie B: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt