10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g, která je níže.

Běžný prodej: 1218 Kč
Naše cena: 812 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špagety z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné špagetové potěšení lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Karel Zazvonil, Podmokly:
Tato 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g jsem si objednal, protože je za méně jak poloviční cenu než obdobné kousky na jiných eshopech. Tahle nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

Filip Braunstein, Mistrovice:
Dostal jsem ho od kamarádky. Já sám bych si dříve nikdy nepomyslel, že by mi mohl pomoci. Moje myšlení bylo lepší než já, i když jsem v vevnitř sebe celkem strádal. Bojoval jsem sám se sebou a předváděl si na rytíře. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g otestoval a zjistil, že funguje a není důvod mu nedůvěřovat. Už jsem ho doporučil i kolegyni z práce, který se mi svěřil se stejným problémem.

Filip Derka, Velká Kraš:
Daný 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g jsem našel shodou okolností v internetovém obchodě. Ohlasy na něj byly většinou pozitivní, takže jsem si řekl, že by to nemusel být takový risk. Jistěže jsem měl pochyby, to je zřejmě při koupi přes internet přirozené, ale ve chvíli, kdy mi 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g dorazil domů, přišel jsem na to, že to bylo naprosto zbytečné. Funguje bez chybičky, moc mi pomáhá a zpětně jsem velice rád, že jsem si ho koupil. Není co dodat!

Magdaléna Huliciusová, Mšené-lázně:
Nutně jsem chtěla tento 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g opravdu okamžitě poslat a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená dobrým přístupem. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Přítel je spokojený (byl to dárek pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny eshopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem milejší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 01. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Sebastian S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Andrea C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kamila T: Tento 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petr N: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Valerie H: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt