10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g, která je níže.

Běžný prodej: 1262 Kč
Naše cena: 841 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety světlé z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Linda Bedřichová, Viničné Šumice:
počátkem jsem měla obavy, protože můj přítel mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on provádí rád. Ale rozhodující v mém případě byla cena. Tento 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g vyšel levněji a přesto, že ho přítel hanil, já jsem zcela spokojená. Nakonec i on uznal, že tento druh je velmi kvalitní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho rady, poněvadž jsem pomocí svému úsudku hodně ušetřila.

Sára Budjačová, Čejov:
Běžně nakupuji přes web a nutně jsem chtěla ke svému využití 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Po srovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a proto jsem 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g ihned zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla normální a rovněž druh platby mi postačil. Splnil moje očekávání a když zůstanete na stejné úrovni, tak jste dostali další spokojenou zákaznici.

Anna Matznerová, Zbrašín:
U této firmy objednávám relativně často. Jsem spokojena jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou dílů. Vzhledem k tomu, že u nás není široká nabídka po těchto 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g, jiný obchod již nemusím zkoušet. Jejich mínusem je pouze termín dodání a ostatní druhotné náklady jako jsou: cena balného, cena za dopravu. Bohužel jestli chcete mít první jakost za nízkou cenu, budete si muset počkat.

Dominik Jakubov, Hladov:
Nejprve chci pochválit zcela hezký vzhled, potom také skvělý užitek 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Dá se využít pro více věcí, ale bacha je hrozně mačkavý. Sestře se převrátil€obrátil na stole a kousek se ulomil. Na funkčnost to však nic nezměnilo, jen byl poškrábán tento hezký vzhled. Je opravdu užitečný a celkem osobitý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Michal H: tak jsem to dostala aje to super

Anna H: nemá chybu

Amálie T: Tento 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikolas T: je to fajné

Tomáš T: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt