10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g, která je níže.

Běžný prodej: 1262 Kč
Naše cena: 841 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety světlé z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Linda Haváčková, Martinice v Krkonoších:
10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g mi koupil manžel k vánocům. Byla jsem krapet překvapená. Takové dárky si normálně nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se tvářím. S lehkou nedůvěrou, ale přece jenom jsem 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g otestovala. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než udělal radost.

Václav Prošek, Blažovice:
Častokrát jsem už naletěl. Často se nechám ukecat a koupím něco, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se ošidil. Ze začátku jsem příliš ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tolik kvalitního, co dělá vše, co dělat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tak překvapen.

Filip Kaspar, Řečice:
Byla to perfektní nabídka. Podobné věci sleduji na netu a v reklamách už dlouho, ale takhle nízkou cenu jsem u 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g fakt ještě nezahlédl. Věděl jsem, že je kus hodně dobrý, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchle super podmínek utéct. Neváhal jsem ani sekundu a udělal jsem dobře. Už dlouho mi nic neudělalo velkou spokojenost.

Martin Šnour, Přechovice:
Po objednání prvního kusu tohoto výrobce, jsem byl celkem nadšený. Na pár chvil jsem se od této značky vytratil, ale pomocí tohoto 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g jsem se k ní vrátil a chci napsat, že jsem příjemně překvapen. Klobouk dolů, dostali se velmi dopředu. Nemám snad co vytknout. Cena byla celkem vyšší, ale u takhle dokonalého produktu mi to nevadí. Za dokonalý produkt si rád připlatím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Nikolas L: tak jsem to dostala aje to super

Nikol Č: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Šárka H: Ideální k osmnáctinám :)

Radim R: Jsem ráda, že to mám

Emma M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt