10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g, která je níže.

Běžný prodej: 1262 Kč
Naše cena: 841 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety světlé z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Julie Šádová, Vysoká:
Potřebovala jsem nějakým stylem udělat dojem. Jednoduše jsem chtěla ideální restart. Když jsem na 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g jedinečnou náhodou narazila, první co mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A má intuice mě pomohla. Od toho času jsem sama se sebou fakticky spokojená a cítím, že změnu vnímá i mé okolí.

Karel Biháry, Budislav:
10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g si někde vyhlédla manželka a tak jsem se rozhodl objednat ho k našemu narozeninám. S výběrem kde a jak to zařídit mi musela pomoci sestra a nakonec i zakoupila. Společně jsme jej pak rozdělali a zkontrolovali, jestli je v dobrém stavu. Oběma se nám moc líbil a žena bude mít určitě radost. Dcera povídala, že si objedná taky. Děkujeme.

Jakub Kumpa, Bojanovice:
Když něco kupuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost doručení. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Před časem jsem objednával 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Kryštof Morávek, Chýně:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen náhodou přes jednu internetovou reklamu. Když jsem si prohlédl popis, napadlo mě, že by nemusel být nevhodný, proto jsem si jej nechal zaslat. Řeknu vám, nevěřil jsem příliš, že by váš 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g mohl být tak úžasný, ovšem funkčnost předčil mé očekávání. Ačkoliv s nákupy přes internet nemám příliš pozitivní zkušenosti pro různou kvalitu zboží a ne vždy hezké ceny, za tento nákup dávám stoprocentně palec nahoru!

Vojtěch Glogovský, Ctiněves:
Po objednání prvního kusu této značky, jsem byl celkem překvapen. Na chvilku jsem se od této značky vytratil, ale pomocí tady toho 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g jsem se k němu vrátil a chci říct, že jsem mile překvapen. Klobouk dolů, dostali se velmi dopředu. Nemám snad co vytknout. Cena byla trochu vyšší, ale u takto kvalitního výrobku mi to nevadí. Za kvalitní produkt si rád zaplatím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Viktor P: funkční výrobek

Markéta H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Dominika V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Michal M: 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eliška G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt