10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, která je níže.

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené pravými sušenými hříbky dodávající silnou houbovou příchuť s jemným lesním nádechem a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky houbových těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, hříbky-granule* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Michal Kuhn, Janské Lázně:
Nechtěl jsme koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem dostatečně informoval nejen o vašem obchodě, ale také o 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, který jsem potřeboval objednat. Zjistil jsem perfektní reference a dostalo se mi |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát obrovskou pochvalu a poděkovat

Barbora Leníčková, Trnovany:
10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g podporuje mojí přirozenou pohodlnost, protože nejsem nucena hledat čtyři věci, když mi v pohodě stačí jedna. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden chat do obchodu a mohu snadně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí kamarádku baví tento 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g užívat, protože se s ním dělá lehce, rychle a tím pádem u normální domácí činnosti stráví minimum času.

Adam Nečada, Vítkov:
Dostal jsem 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jako dárek, proto jsem vysmátý. Ono se říká, že obdarovanému koni na zuby nečum, ale tady ani na nic zírat nejde. Minimalistický jednoduchý vzhled, žádná chybovost. Jednoduše perfektní produkt, který mi udělal zcela radost a doporučuji rodině, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi více produkty. vyberte jasně tento.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Anežka A: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Julie N: děda je z dárku je nadšený

Ema R: Tento 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Viktorie H: Je to dostatečné?

Sofie P: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt