10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, která je níže.

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené pravými sušenými hříbky dodávající silnou houbovou příchuť s jemným lesním nádechem a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky houbových těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, hříbky-granule* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Marek Kodajek, Prušánky:
Ze srovnání s podobnými výrobky jako je 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled suprově. Moc jsem proto nečekal a zakoupil. Balení, doba dodání i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji všem.

Matouš Kučík, Pazderna:
Přál jsem si udělat radost dceři k výročí. Absolutně jsem však neměl jasnou představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s podporou a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a nalezený 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g je skvělý. Manželka byla překvapená. Překvapivě jsem ještě ušetřil. Jistě u vás zase v budoucnu něco zakoupím, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám překvapený.

Kryštof Krámský, Slavhostice:
10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g si pořizuji už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky němu skvěle. Rozhodně jej můžu všem přátelům doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem objevil tady, jsem jej na trhu ještě neviděl. Pokud váháte, tak si to určitě kupte také, protože za takovou cenu 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jinde neobjednáte.

Sofie Donovalová, Ivanovice na Hané:
Pro své přátelé chci to {nejlepší|. Při výběru tady toho 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na materiál a zpracování. Výsledek mne pěkně překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým zaměstnancům jsem se dozvěděla, že mohu zakoupit za hezčí cenu podobný, který poslouží podobným způsobem. Nakonec jsem ještě ušetřila a spokojenost je perfektní!

Michael Livora, Sazovice:
Musel jsem nějaký čas přesvědčovat přítelkyni, že je pro nás perfektní a že budeme oba rádi. Když jsem jí řekl, že pokud jí nebude líbit se, tak 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g pošlu zpět, souhlasila. Když jsem dneska přišel domů z práce už ho testovala a byla více než nadšená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba moc děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Šimon L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Anežka V: já jsem to prostě chtěla

Karel K: je to fajné

David J: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Martin K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt