10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g, která je níže.

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené sušenými listy divokého medvědího česneku dodávající silně česnekovou příchuť a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky česneku a výjimečných těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, divoký česnek- sušené listy* (3%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Zdeněk Šopejstal, Deštné v Orlických horách:
Nejprve chci upřednostnit zcela osobitý vzhled, potom také úžasný výkon 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Dá se použít pro více činností, ale bacha je hrozně křehký. Matce se převrátil€obrátil na zemi a kousek se odtrhnul. Na užitek to však nic nezměnilo, jen byl poškozen tento hezký vzhled. Je teda výkonný a poměrně tichý.

Jiří Pešička, Kladno:
Když jsem objednával 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g, neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem dával především na vyhotovení, použití a dobu dodání. Se vším mi vyšli v obchodě vstříc, byl jsem až překvapený korektním a solidním jednáním. Jsem hodně nadšený a určitě tento 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g doporučím kamarádům. Perfektní obchod, jsem spokojený.

František Malaník, Předenice:
Jako technolog si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za dva dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil hodně krát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou všestrannost a krásný účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, jednoznačně doporučuji!

Václav Hábich, Slatinky:
Když jsem vybíral 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g, zprvu jsem si nebyl jistý zpracováním. Nakonec jsme zvolili se ženou tento 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g a určitě jsme zvolili dobře. Je kvalitní, pevný a úplně vyhovuje našim požadavkům. Jsme opravdu spokojení a jistě si jej zase zakoupíme. Protože jsme již v odpočinku, nechali jsme si poradit od zkušených prodejců. již dávno jsme se nesetkali s takovým příjemným prodejem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 01. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Marek S: 110 % spokojenost

Kamila B: dobré

Klára S: Ideální k osmnáctinám :)

Natálie W: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Magdaléna K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle česnekové, 250g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt