10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, která je níže.

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Julie Hamerlová, Kaničky:
Tento eshop i 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g velice doporučuji. Kupovala jsem tady již po druhé a pokaždé všechno přišlo v cajku a do tří dnů jsem zásilku pokaždé obdržela. Ani s tímto produktem jsem se nespálila, protože pracuje perfektně. Po několikátém použití vzhlíží pořád jako nový a dokonce přežil i pád z rukou, kdy jsem se měla strach, že nevydrží. Když jsem ho pak testovala, tak fungoval stejně jako předtím. Teda všechno OK.

Ema Bojková, Hronov:
Normálně objednávám přes Internet a aktuálně jsem chtěla ke svému využití 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a proto jsem 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g ihned objednala. Doba @dodání|doručení} byla standardní a rovněž způsob platby mi postačil. Splnil moje očekávání a pokud zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste dostali další spokojenou zákaznici.

Vanesa Schäferová, Klamoš:
Potřebovala jsem ihned a levně pořídit 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem hledala. Dobré a férové jednání a hlavně dárek došel brzo, jak jsem chtěla. Super, tak by to mělo být všude.

Šárka Wanieková, Vraňany:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak den hekat s namoženým břichem,ale začít jenom na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 2 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 15 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho štíhlejší.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problematické,asi záleží na tom,jak si na to udesnete.Montáž 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g je za 5 minut, funguje bez problémů,vyndáte západku a šup pod postel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Kateřina M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jana P: Tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sára P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Vanesa J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Miroslav S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt