10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, která je níže.

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Michaela Mívaltová, Hustopeče:
Tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsem shlédla u kamarádky a začala jsem se o něj zajímat. Na kamarádky doporučení jsem ihned, co jsem přišla domů, sedla k notebooku a objednala. Po celkem krátké chvíli zaťukal doručovatel a já jej můžu otestovat. Jsem hodně spokojená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

Michal Zbranek, Nová Bystřice:
Asi před půl rokem jsem koupil výrobek od konkurence, který mě velice zklamal. Téměř jsem si v tom času řekl, že nic podobného už si kupovat nebudu. Ale kamarádka mi k svátku koupila 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Prý si ho pochvaluje řada jejích přátel. Přemlouvala mě, ať ho taky vyzkouším. Po pravdě jsem se po mnoha recenzích a zkušenostech dalších uživatelů nikam nehledal. Řekl jsem si, že dám 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g šanci a uvidím sám. Byl jsem opravdu nadšený. A když čtu hodnocení dalších zákazníků, vidím jednoduše, že je nás víc.

Natálie Petraturová, Stařechovice:
Co dalšího chtít, než jenom luxusní 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, kdyby takových bylo víc, hned by se lépe žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu ocenit a proto doporučuji ostatním. Každodenní používání je doslova príma, ano, mám ráda věci, které nejsou jenom modelem nebo průmyslovým výrobkem. Vždy hledám něco víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Vanesa H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Adam T: 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikol Č: Tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Dominik F: Přišlo to celkem rychle

Natálie C: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt