10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, která je níže.

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nela Ďurková, Žermanice:
Objednala jsem především kvůli králikům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dveře, jinak vám 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g vytopí místnost:) Když se podíváte kolik chlupů je z jedné dávky a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Matouš Klůfa, Vidnava:
Činnost této 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g je plně porovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za trojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou borci, to vím už dávno. Prostě je absolutně blbuvzdorná.

Michael Klouza, Ráječko:
Rád objednávám na netu. Nemám rád přeplněné obchodní centra a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických krámech není možné. A proto jsem rád, že jsem si 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g pořídil právě u vás. Všechno bylo zařízeno z pohodlí gauče a ani jsem se nenadál a byl mi dodán balíček, který byl zcela rychlostí zvuku u mě. K tomu když přidám čitelnost, cenu a vyřízení objednávky, tak můžu s jistotou říci, že jsem maximálně spokojen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Petra G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Šárka P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Michaela M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Eliška P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Gabriela J: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt