10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, která je níže.

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Denisa Harazimová, Krty-Hradec:
Jelikož preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém nakoupit si zboží v normálním obchodě. K tomu všemu výběr je hodně omezen, ceny jsou předraženy, a tak jsem našla na netu eshop, který se zabývá tímto designem. Nemohu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla na vážkách ohledně 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi příjemná paní - dáma pohovořila, z čeho se 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g skládá, jak se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doprava je kapitola o jiném povídání.

Natálie Bubáková, Měnín:
Opravdu krásná věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak levný nákup. Za minimální cenu si objednat 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, který je již na letmý pocit spolehlivý, dobře fungující, a taky hezky vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi upřímnou radost, že se mi něco takového podařilo pořídit za tak dobrou cenu a s možností levného doručení až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu zítra něco shánět, budu nakupovat opět u vás.

Pavel Budský, Příšov:
S babičkou jsme hledali výborný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g do naší kuchyně. Hledali jsme funkční 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, který nám vydrží delší čas. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a milé jednání.

Sabina Korhoňová, Nový Ples:
Tuto 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g je absolutně TOP. V minulosti jsem jej kupovala u konkurence a hodně často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal existovat. Jedině u vás jsem obdržela mnohem delší jistotu, perfektní manuál a také možnost zdarma pomoci. Jsem totálně spokojená a velmi si vážím takto ochotného jednání.

Ondřej Šantora, Litíč:
Jako novicovi mi strčili do ruky 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nyní, po roce příležitostného hraní jsem si koupil znovu tento 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s polenem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nemyslitelné a konečně s přehledem přepálím míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám úžasný švih a radost ze hry je nyní někde úplně perfektní. Nejsem sice moc technický hráč, ale díky úžasnému vyvážení a celkovému pocitu přesnosti v ruce se mi daří i technicky obtížnější chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Vanesa R: já jsem to prostě chtěla

Natálie B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Rozálie Š: Ideální k osmnáctinám :)

Denisa B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

David C: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt