10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, která je níže.

Běžný prodej: 1293 Kč
Naše cena: 862 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Ecuador s hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (70%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2340 kJ (565 kcal) na 100 g. Sacharidy: 34 g, (z toho cukr: 29 g), Tuky: 41 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 25 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Aneta Figerová, Zhoř:
Nedávno jsem si u vás zakoupila 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g a hodně mě nadchnul, že jsem nákup hodně rychle zopakovala. Je celkem velmi roztomilý a hlavně užitečný. I přítel si ji pochvaluje, a to je velmi přísný. Chci ocenit také bleskové doručení i milou pozornost v podobě slevy na příští objednávku. Hodně si vážím profesionálního přístupu i pomoci při složení. I když tam byl plánek, s přítelem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy hodně uvítali.

Petra Valčuhová, Kravsko:
V obchodě jsem dohledala 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g, kterou jsem delší čas hledala. Přehlednost výrobků a dodací podmínky byly perfektní . Co se týče dopravy, byla jsem hezky překvapena. Na druhý den mi dorazila sms zpráva, že během dne mi bude doručen balík. A tak se za 3 hodiny stalo. Dopravce zastavil pod mým domem s zásilkou v ruce. Za mě chci jen pochválit.

Kristián Brýna, Zahorčice:
10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g byl doručen bez kazu a včas. Bohužel na základě nabídky, měl 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g přijít ve speciální krabici, což však chybělo. Kdyby nešlo o dárek, zřejmě bych se neozval. Bohužel jsem byl nucen, ale i navzdory tomu komunikace byla bezproblémová. Prodejce se omluvil a okamžitě mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych ale změnil, je nabídka dopravců. Internetový obchod má v nabídce jedinou společnost, která si účtuje balné. Další korunky navíc.

Amálie Podstatová, Lomnice:
Tento 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g je absolutně TOP. Dříve jsem jej objednávala u jiných a hodně často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal existovat. Jedině u vás jsem získala mnohem delší jistotu, perfektní manuál a také možnost bezplatné porady. Jsem absolutně spokojená a velmi si vážím takto vstřícného přístupu.

Magdaléna Futerová, Janoušov:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v televizi ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a myslela jsem si, že je to všechno podvod na důvěřivé lidi. Ovšem syn mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Stavěla jsem se k tomu ne zcela nadšeně, ale musím říct, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Viktor Ž: Přišlo to celkem rychle

Magdaléna Š: Ideální k osmnáctinám :)

Dominik A: Jsem ráda, že to mám

Lucie Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Eva P: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Ecuador 70%,100g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt