10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, která je níže.

Běžný prodej: 561 Kč
Naše cena: 374 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Vít Minarik, Družec:
Po zakoupení prvního kusu tohoto výrobce, jsem byl celkem nadšený. Na pár chvil jsem se od této značky odpoutal, ale díky tady toho 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem se k němu vrátil a musím říct, že jsem příjemně překvapen. Klobouk dolů, posunuli se dost dopředu. Nemám snad co diskutovat. Cena byla trochu vyšší, ale u takhle výborného produktu mi to nevadí. Za kvalitní produkt si rád zaplatím.

Emma Dufalová, Roudná:
Vybrat si ten vhodný produkt může být velmi náročné. Na trhu existuje široká nabídka rozličných alternativ. Já jsem se přiklonila 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g a svého rozhodnutí určitě nelituji. Několik měsíců používání mi mé rozhodnutí jen potvrdilo a jsem si naprosto jistá, že bych vůbec nerozhodla jinak. 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem následně odprezentovala také všem svým přátelům. A s potěšením bych o něm takto řekla i vám.

Sára Střítecká, Býčkovice:
Už jsem starší, a s technikou si moc nerozumím, takže jsem při objednávání vašeho 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g hodně ocenila hlavně to, jak jednoduché je objednat si ho a nechat si ho dovézt až do kanceláře. Pošťák mi pak všechno důležité vysvětlil, takže po zlých zkušenostech z jiných eshopů jsem zcela ráda jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i technicky méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chci poděkovat, a taky pochválit 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, který mi byl zaslán, je tedy dobrý.

Anežka Kramáriková, Slavče:
Pořídila jsem především kvůli morčatům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít teda pootevřené okno, jinak vám 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik vody je z jedné várky a co všechno jste si na sušácích nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Adam Klusáček, Nechanice:
Manželka mě pověřila nákupem 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl mile překvapen. Příjemná vůně, dokonalá chuť, jednoduchá příprava. 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem naservíroval svým kamarádům a sklidil zasloužený potlesk. Jistě najde své pevné místo v naší dílně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Ema V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Magdaléna C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Pavel : tak jsem to dostala aje to super

Tereza D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tomáš D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt