10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, která je níže.

Běžný prodej: 561 Kč
Naše cena: 374 Kč Ověřit dostupnost

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Alžběta Trojanová, Úsilov:
Zpočátku jsem k 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g neměla zájem, ale po několika týdnech užívání jsem se přesvědčila, že jeho provedení zcela odpovídá reklamě. Cena, barva, rychlost doručení kurýrní službou. Vše proběhlo k perfektní spokojenosti mé i kamarádek. 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g chci rozhodně doporučit jak ženám, tak jejich kamarádkám.

Kristián Jung, Ochoz u Brna:
Když něco kupuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost zaslání. Toho se ovšem náhodně dočkám. Před týdnem jsem kupoval 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Jáchym Čtverák, Zachrašťany:
Nechtěl jsme koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem dostatečně informoval nejen o vašem shopu, ale také o 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g, který jsem potřeboval pořídit. Zjistil jsem skvělé reference a dostalo se mi |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát velkou pochvalu a poděkovat

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Adam R: funkční výrobek

Vojtěch D: Přišlo to celkem rychle

Hana S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Miroslav N: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kristýna S: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt