10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g, která je níže.

Běžný prodej: 696 Kč
Naše cena: 464 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní ořechovo-ovocná směs z lískových, vlašských, kešu a para ořechů a mandlí v kombinaci se sušenými plody moruše, višně a mochyně představuje chuťově optimálně vyváženou a lahodnou kombinaci zdraví extrémně přínosných ořechů a bobulí prvotřídní kvality a je ideální jak k přímé konzumaci, tak do použití v každé zdravé kuchyni při výrobě domácích oříškovo ovocných pochoutek jako je müsli. Složení: Vlašské ořechy* (16%), mandle* (16%), kešu oříšky* (16%), lískové ořechy* (16%), para ořechy* (16%), moruše* (10%), višně* (5%), mochyně* (5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2371 kJ (566 kcal) na 100 g. Sacharidy: 18.7 g, (z toho cukr: 17.3 g), Tuky: 47.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 6.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.5 g, Bílkoviny: 16.3 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Anežka Slonková, Horní Bradlo:
Mám 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g již měsíc a pořád jsem nadšená

Vanesa Palicová, Uherský Ostroh:
10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g JSEM NAŠLA JENOM V NABÍDCE TÉTO FIRMY, PROVEDENI SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO OBCHOD I OSTATNÍM ZNAMYM.

Linda Kočičková, Tisovec:
Než jsem ho otestovala 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g, byla jsem přesvědčená o tom, že nyní mě nic nemůže překvapit. Byla jsem velmi skeptická ke všem jiným produktům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi hezké zkušenosti. To nebyl tenhle případ. Vyzkoušela jsem si, že pouze tento model nabízí reálně jedinečné funkce. Přitom počáteční výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Jsem bez přehánění nadšená a doporučuji.

Vanesa Kafuňková, Počátky:
K 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g můžu jen říci, že jeho účinky jsou naprosto dokonalé. K prodeji je v více příchutích, které lze koupit v běžném krámě. Spojuje v sobě bezvadnou zpracování s jemným a také skvělým vlivem na mé zdraví. Tyto vlastnosti si pochvaluji nejen já, ale i můj syn.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Aleš B: tak jsem to dostala aje to super

Samuel P: Jsem ráda, že to mám

Patrik P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Daniela Š: já jsem to prostě chtěla

Alžběta F: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt