10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g, která je níže.

Běžný prodej: 696 Kč
Naše cena: 464 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní ořechovo-ovocná směs z lískových, vlašských, kešu a para ořechů a mandlí v kombinaci se sušenými plody moruše, višně a mochyně představuje chuťově optimálně vyváženou a lahodnou kombinaci zdraví extrémně přínosných ořechů a bobulí prvotřídní kvality a je ideální jak k přímé konzumaci, tak do použití v každé zdravé kuchyni při výrobě domácích oříškovo ovocných pochoutek jako je müsli. Složení: Vlašské ořechy* (16%), mandle* (16%), kešu oříšky* (16%), lískové ořechy* (16%), para ořechy* (16%), moruše* (10%), višně* (5%), mochyně* (5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2371 kJ (566 kcal) na 100 g. Sacharidy: 18.7 g, (z toho cukr: 17.3 g), Tuky: 47.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 6.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.5 g, Bílkoviny: 16.3 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Nikolas Trn, Jestřebí:
Povídá se, že dobré zboží se chválí samo. A to lehko platí i pro 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Viděl jsem, objednal jsem a vyhrál jsem, jak bych trochu změnil Caesarovu legendární větu. Pohodlí za levnou cenu, příjemná komunikace s prodejcem, rychlé doručení do dílny, splňuje předpokládané i udávané vlastnosti. Lze jen doporučit.

Michal Lange, Výrov:
S milenkou jsme sháněli kvalitní 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g do naší zahrady. Hledali jsme spolehlivý 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g, který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a příjemné jednání.

Pavel Kalva, Libomyšl:
Naprosto skvělí 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g, který je standardní unisex. Šikne se jak nám, drsným mužům, tak jemným ženám, které potřebují cítit hebkost a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že pořád ještě existují 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g, které beze zbytku využijí obě pohlaví. Šikovné balení, výborné vlastnosti a perfektní účinky dělají z 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g rodinného pomocníka v každé situaci. Přesvědčil jsem se o tom na vlastní kůži.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Hana D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Denis : tak jsem to dostala aje to super

Richard : Jsem ráda, že to mám

Barbora S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Laura P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt