10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, která je níže.

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Anežka Čujanová, Lipnice nad Sázavou:
Pro své prarodiče chci to {nejlepší|. Při výběru tady toho 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na kvalitu a zpracování. Výsledek mne hezky překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky profesionálním zaměstnancům jsem se dozvěděla, že mohu zakoupit za lepší cenu podobný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem ještě ušetřila a spokojenost je perfektní!

Denisa Cabrnochová, Rychnovek:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho tedy otestuji. Bez výčitek musím uznat, že jsem byla moc hezky překvapená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se okamžitě tázaly, jak jsem s tím zadobře. Tak jsem dle skutečnosti pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim ho doporučila.

Kristýna Láznická, Želechovice nad Dřevnicí:
V pondělí jsem dostala 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném obalu. Zatím jsem stačila otestovat, jestli skutečně funguje tak, jak píše výrobce. Je to sice jen několik dní, ale zdá se, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna uspokojená. Jinak hodnotím 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jako super.

Kamila Štumarová, Rybník:
Pěkně provedený 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, hodí se ke každým barevným šatům a dokáže je obstojně zkrášlit. Dělá šaty ještě více zajímavější, dodává ten krásný šmrnc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Linda V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Eva A: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Marie K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Dominika S: Tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kryštof H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt