10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, která je níže.

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Tobiáš Sochanič, Traplice:
Asi před půl měsícem jsem objednal výrobek od konkurence, který mě velice zklamal. Dokonce jsem si v tom času řekl, že nic podobného už si kupovat nebudu. Ale manželka mi k vánocům koupila 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Prý si ho pochvaluje řada jejích známých. Přemlouvala mě, ať ho taky otestuji. Po pravdě jsem se po mnoha recenzích a zkušenostech jiných uživatelů nikam nehledal. Pomyslel jsem si, že dám 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g šanci a usoudím sám. Byl jsem opravdu potěšený. A když čtu recenze dalších zákazníků, vidím jednoduše, že je nás hodně.

Lukáš Meister, Lom u Tachova:
Brouzdám na internetu vskutku často, šetří mi to totiž čas. Stejné to bylo i s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Prostě jsem vypátral ten svůj, nakoupil a zanedlouho byl 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g rovnou ve schránce. Já se místo toho můžu věnovat jiným věcem. Jsem upřímně rád za to, že taková možnost existuje, 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g se mi fakt zalíbil. Tato alternativa nakupování je atraktivní pro nakupující, kteří nemají, stejně jako já, rádi ztrátu času v přeplněných obchodních centrech.

Amálie Masarovičová, Kladruby:
10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g je hodně pěkný a šikovný. Rozhodně doporučuji. Cena odpovídá užitku. Nemyslím si však, že si si připlatíte, obdržíte něco lepšího. Pokud ano, já jsem s tímto výrobkem přesto spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně nadprůměrný výrobek, který umí hodně věcí a za tu cenu zvládne vše, co chci.

Petra Kourková, Páleč:
Nemohla jsem se rozhodnout, jaký 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g objednat. Nabídka ve vašem eshopu je hodně široká. Díky vám jsem našla přesně to, co jsem potřebovala a jsem nadšená. Oceňuji úžasnou komunikaci, okamžité jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako pravidelná zákaznice získala. Objednávám u vás vždy a budu i nadále. Tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g je ale naprosto perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Vít K: je to fajné

Alena V: Tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Marie M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikol W: děda je z dárku je nadšený

Marie Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt