10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g, která je níže.

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy, bezlepkové, solené mořskou solí, klasické kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují tradiční křupavé potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 0.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Jakub Loukotka, Skalka u Doks:
Po zakoupení prvního kusu tohoto výrobce, jsem byl docela nadšený. Na pár chvil jsem se od tohoto výrobce vytratil, ale pomocí tady toho 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g jsem se k ní vrátil a musím napsat, že jsem hezky překvapen. Klobouk dolů, posunuli se dost dopředu. Nemám snad co vytknout. Cena byla celkem vyšší, ale u takto dokonalého výrobku mi to nevadí. Za dokonalý produkt si rád zaplatím.

Amálie Idesová, Mladecko:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g z části z něčeho co prdělo a mělo sestru a dědečka.

Daniel Bauchner, Ždírec nad Doubravou:
Za mě 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g doporučuji a pravděpodobně se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

Alena Timková, Předenice:
Super 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g, díky kterému stíhám své každodenní povinnosti naprosto s přehledem. Luxusní, praktický, ale také i moderní a cool. V e-shopu je prodáván v několika variantách, které obšťastní i ty pohodlné zákazníky. Velkým plus je cena, která pomáhá jeho pořízení široké veřejnosti. 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g je také i ideálním dárkem k narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost.

Kristián Vrchovský, Horní Paseka:
Když porovnám užitek a cenu, tak nemohu být nenadšen. 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g splňuje vše, co bylo napsáno v manuálu, dokonce je o něco hezčí, než jsem si myslel, což není na vadu. S produktem se tak lépe manipuluje. Měl jsem i horší, ale zde cena rovná se skvělé provedení. Kdo nevyužije profesionální výrobek, pro běžné užívání je plně stačící, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Sofie H: já jsem to prostě chtěla

Václav H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Magdaléna B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Laura E: nemá chybu

Filip Š: 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt