10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g, která je níže.

Běžný prodej: 468 Kč
Naše cena: 312 Kč Ověřit dostupnost

Hřebíček mletý je sušený kalich s poupětem hřebíčkovce kořenného, který pochází z Molouckých ostrovů a v každé zdravé kuchyni si jako klasické sladko-pepřové koření snadno nachází své místo nejen při svařování různých nápojů a přípravě domácího punče, ale i při sladkém a slaném pečení a vaření dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Hřebíček*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

Lucie Brdková, Lomnice:
10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g je hodně hezký a šikovný. Rozhodně doporučuji. Cena je rovnoměrná užitku. Nemyslím si však, že si zaplatíte více, dostanete něco báječnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto výrobkem tedy spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně skvělý kus, který umí hodně věcí a za tu cenu zvládne vše, co žádám.

Natálie Šavrdová, Střeň:
Za tento 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g dávám velký palec nahoru. Velmi mě udělal radost a mohu říci, že jsem nečekala takový úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako dárek k svátku, kdy jsem si ji po otestování chtěla objednat i já sama. Teď už v rodině objednáváme jen tento výrobek a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám pěkně funguje, co vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

Denis Palovčík, Lesonice:
Mít vlastní 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g je prostě perfektní. Podle potřeby je hned po ruce jak na zavolanou a to je dobré

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

Alena A: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Alžběta : dobré

Viktorie P: já jsem to prostě chtěla

Marie Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Josef B: 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt