10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g, která je níže.

Běžný prodej: 468 Kč
Naše cena: 312 Kč Ověřit dostupnost

Hřebíček mletý je sušený kalich s poupětem hřebíčkovce kořenného, který pochází z Molouckých ostrovů a v každé zdravé kuchyni si jako klasické sladko-pepřové koření snadno nachází své místo nejen při svařování různých nápojů a přípravě domácího punče, ale i při sladkém a slaném pečení a vaření dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Hřebíček*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

Dominika Mášová, Kulířov:
Holky, nevím jestli kluci někdy něco takového ohodnotí, ale my si troufám můžeme říct, že tohle je prostě neuvěřitelně užitečný 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g. Tohle je produkt, která mi velice všechno ulehčila, a jsem s ní zcela spokojená. Syn se na to sice xichtí, ale znáte to, chlap málokdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem vážně nadšená, že jsem něco takového na internetu objevila. Takže pokud některá z vás váhá, pak vám tohle můžu klidně doporučit.

Jonáš Daříček, Hlohovčice:
Scháněl jsem ho už dlouho, jenže vždycky u toho bylo nějaké ale. Jednou to bylo příliš drahé, podruhé zase nenabízeli objednání on-line, nakonec mě nepřesvědčily recenze kupujících. To se mě u 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g nestalo. Všechno funguje na jedničku a já jsem rád, že už ho teda mohu naplno používat.

Karolína Prochová, Veselice:
poté jsem našla inzerát na 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g dlouho jsem neváhala a ihned objednala. Dodání bylo v blízké době a já jsem počala okamžitě užívat. Je to ono, co jsem chtěla a jsem Hodně klidná. Jsem doporučila známým, hodně se jim líbil a budou jej také pořizovat. Mockrát děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

Zuzana P: nemá chybu

Tomáš L: funkční výrobek

Alžběta B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Matěj V: 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Emma S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt