10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, která je níže.

Běžný prodej: 752 Kč
Naše cena: 501 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Vanesa Kemzová, Ševětín:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jsem si vybrala za účelem běhání a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Amálie Pikulová, Komňa:
U této firmy pořizuji zboží relativně často. Jsem spokojena jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou dílů. Není tajemstvím, že u nás není bohatá nabídka po těchto 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, jiný eshop již nemusím zkoušet. Jejich mínusem je jen termín dodání a ostatní vedlejší výdaje jakož jsou: balné, poštovné. Bohužel pokud chcete mít kvalitu za nízkou cenu, nezbude vám, než si počkat.

Sára Šlachtová, Žabeň:
Nervové vypětí, únava a hodně starostí. I já jsem na tom nebyla o nic lépe. Každému, koho sužuje podobné potíže, bych tímto způsobem ráda sdělila, že vše má řešení. Nemusíte si stále dělat starosti. Je tu totiž 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Pomůže vám efektivním způsobem opět obnovit kontrolu nad životem. Pokud se chcete jednoduše cítit dobře, myslete na to, že vše držíte pouze ve svých rukou. S pořízením výrobku bych už neváhala, předešla bych řadě nepříjemností.

Zdeněk Liner, Kozolupy:
Chtěl jsem překvapit milenku pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Manželka má velkou radost a já s ní, děkuji.

Veronika Kišová, Davle:
Mám 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g již měsíc a stále jsem spokojená

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Tereza F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Gabriela M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Andrea S: Ideální k osmnáctinám :)

Alžběta P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Karel A: 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt