10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, která je níže.

Běžný prodej: 752 Kč
Naše cena: 501 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Kristýna Balajová, Aš:
Musím se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela podobný výrobek jako je 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabídka konkurenčních firem ale nebyla zcela jasná a přišlo mi, že propagují něco, co nemohou splnit. S nákupem jsem pak moc spokojená nebyla. V jednom případě chyběl český manuál, druhý výrobce by docela problémový (špatná komunikace, složitá reklamace zboží). V případě 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g mě ale oslovila už jeho předvedení a vstřícnost prodejce. Nejprve jsem se na 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g dotazovala a moje otázky byly hezky zodpovězeny, i když jsem si doteď vůbec nic nezakoupila. Takový přístup mě k nákupu motivoval a musím napsat, že jsem nakonec našla spolehlivého dodavatele a také kvalitní výrobek, který chci všem poradit.

Tadeáš Částečka, Žeraviny:
Vyborna 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem ledna stala přespříliš, nyni ji vetsina prodejcu nabizi levněji. nechapu teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Mnichova, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Brně deje s cenami???

Vít Bradna, Kunkovice:
Po objednání prvního kusu tohoto výrobce, jsem byl celkem nadšený. Na chvilku jsem se od tohoto výrobce vytratil, ale díky tohoto 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jsem se k ní vrátil a chci napsat, že jsem příjemně překvapen. Čepici dolů, posunuli se hodně dopředu. Nemám asi co diskutovat. Cena byla trochu vyšší, ale u takhle dokonalého výrobku mi to nevadí. Za kvalitní produkt si rád zaplatím.

Anežka Hruštincová, Věž:
S tímto nákupem jsem velice spokojená. 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jsem si vybrala za účelem sportování a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Nikola Drozenová, Kocbeře:
Naprosto bezkonkurenční 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, díky kterému jsem pořád svěží a krásná. Používám ho třikrát denně a připadám si mnohem skvěle a odpočinutěji. Ojedinělé vrásky, které nyní mám, jsou od smíchu. Jednoduše bych doporučila používání 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g každé kamarádce, která se chce být královnou pro svého krále. S 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g je to jednoduché.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Adéla B: děda je z dárku je nadšený

Dominika Š: Ideální k osmnáctinám :)

Nikola P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Dominika B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Anežka R: Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt