10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g, která je níže.

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (81%) ve směsi s kandovanými višněmi představuje kvalitní klasiku pro všechny, kteří holdují višňovým čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (81%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), višně* (17%) (višně*, maltodextrin*, cukr*, přírodní aroma*), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2085 kJ (501 kcal) na 100 g. Sacharidy: 46 g, (z toho cukr: 44 g), Tuky: 31 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 20 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.9 g, Bílkoviny: 4.9 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Kamila Gabrhelová, Milešín:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit velkou spokojenost. Pořídila jsem u vás celkem drahý 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dobře vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím známým.

Nikol Maděrová, Vrchovany:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to celé podvod na důvěřivé blázny. Ovšem syn mě kdysi řekl, abych ozkoušela 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Stavěla jsem se k tomu ne zcela nadšeně, ale musím říct, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

David Klupák, Drhovle:
Dospěl jsem k názoru, že mnohé produkty reklamu nemusí mít. Mezi ně patří i tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g, který je sám sobě reklamou. Nepotřeboval jsem dalekosáhlé domlouvání, že si ho musím pořídit. Stačilo ho jenom zkusit a věděl jsem, že je to ten pravý 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g pro mě. A nejen pro mě. Ohledem k jejích příjemným způsobům jsem byl nucen pořídit druhé zařízení, protože o to povstal velký zájem i u ostatních členů přátel. Na objemnější množství 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g jsem dokonce získal množstevní slevu.

Šimon Pelz, Roudné:
Jedná se o malinko dražší typ. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g objednal, tak jej snad využiji. Za tu hodnotu je více méně rychlejší, ale přesto funguje perfektně a myslím, že se nám doma ještě užije. Pokud bych kupoval znova, objednal bych bych dražší variantu, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

Alena Ďurašková, Velká Dobrá:
Než jsem ho vyzkoušela 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g, byla jsem přesvědčená v tom, že už mě nic nemůže oslovit. Byla jsem velmi skeptická ke všem ostatním výrobkům tohoto typu, Neměla jsem s nimi dobré zážitky. To nebyl tenhle výrobek. Vyzkoušela jsem si, že jedině tento model nabízí skutečně unikátní účinky. Přitom první výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Jsem bez nadšení spokojená a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Ondřej M: 110 % spokojenost

Viktor Z: funkční výrobek

Jakub M: tak jsem to dostala aje to super

Karel B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Gabriela D: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt