10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g, která je níže.

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nikolas Zmuda, Buková:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g mě zaujal už v momentě, kdy jsem ho poprvé otestoval. Z prvního blízkého setkání jsem měl před tím trochu nervy, ale ty byly zcela neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Především se totiž 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g pyšní velmi přátelským ovládáním. Rychle ho vstřebají i ti, kteří s tímto 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g před tím předchozí zkušenosti neměli. Po prvním otestování si na sto procent získá i vás.

Natálie Kerclová, Skočice:
Za svůj léta používaný 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g, na který jsem uvyklá, jsem hledala jiný, jelikož původní již není k sehnání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech ohledech správná a počítám i do budoucna.

Matěj Hoffer, Srnojedy:
S tímto 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho dostal na otestování, ale nikdy bych ho už nevrátil. Beze zbytku naplnil mé potřeby. Šikovný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí činnosti poněkud nešika, nemusel jsem mít obavy s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g pracovat. Používá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho chod je hodně klidný. Vřele ho komukoliv poradím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Šárka T: já jsem to prostě chtěla

Šárka B: Je to dostatečné?

Jonáš P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Julie H: Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikolas V: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt