10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g, která je níže.

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Vanesa Fijalová, Níhov:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g z části z něčeho co dýchalo a mělo tetu a dědečka.

Jana Zellerová, Tužice:
Vzhled je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si koupit něco, co se mi zalíbí. Právě 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g mě velmi zaujal. Jak se povídá, první myšlenka, správná touha! Svým vzhledem i provedením se mi opravdu líbí a jsem uspokojena. A ta levná cena, to je takový bonus.

Richard Klobouček, Šanov:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jsem objednal jako další, protože podobný, celkem špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání o hodně více kvalitně vypracovaný a to už na první pohled. Nehledě na výtečný vzhled a funkci. Jako esteticky založený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, líbila. A jsem nadšený! Nechápu, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale chápu, že za kvalitní se jednoduše platí.

Anna Mašíčková, Moravská Třebová:
Prostě jsem chtěla ve svém životě učinit velkou změnu. 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g se k této příležitosti jevil jako naprosto ideální. A vážně, s jeho pomocí je každý můj den teď podstatně lepší než v minulosti. I vás občas přepadne nutkání, že byste se sebou prostě měli něco udělat? Ale nemáte k zásadní změně obvykle dostatek motivace. prostřednictvím 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g budou takové chmury obratem pryč. Zjistíte, že na lepší život stačí často opravdu málo.

Alena Velechová, Sezemice:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání perfektní, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 01. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Julie T: nemá chybu

Gabriela C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sebastian K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Viktorie H: Je to dostatečné?

Laura P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt