10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, která je níže.

Běžný prodej: 2357 Kč
Naše cena: 1571 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Jáchym Klen, Ostrata:
Musel jsem chvíli přesvědčovat přítelkyni, že je pro nás výhodný a že budeme oba rádi. Když jsem jí řekl, že když jí nebude líbit se, tak 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g pošlu zpět, souhlasila. Když jsem předevčírem přišel domů z práce už ho testovala a byla více než uspokojená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba moc děkuji.

Ema Mrzenová, Miroslav:
Potřebovala jsem už nějaký čas pomoct. Ale opravdu účinně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a síly už mi scházely. Nechtěla jsem dopadnout jako nasrané, utahaná bába, která bude ostatním jenom na obtíž. Když jsem zjistila, že existuje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, který mi reálně může pomoci, nemeškala jsem. Nyní chci bez strachu říct, že jsem to zase já. Zvládám v klidu všechno co chci a navíc mi přebývá čas i energie na to, co dělá veselou také mě.

Anežka Kindlerová, Oslnovice:
Pořídila jsem především kvůli králikům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dvířka, jinak vám 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik vody je z jedné cyklu a co všechno jste si na sušácích nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Nikolas Štrombach, Žabeň:
Dostal jsem 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jako dárek, proto jsem spokojený. Ono se říká, že obdarovanému koni na zuby nečum, ale tady ani na nic čumět nejde. Minimalistický jednoduchý design, žádná chybovost. Jednoduše perfektní výrobek, který mi udělal ochotně radost a doporučuji všem, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi více produkty. vyberte jistě tenhle.

Dominik Vyorálek, Kozmice:
Objednal jsme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g pro kamaráda jako dárek k vánocům. Zpočátku to bylo teda z srandy. Když jsme se poté po několika týdnech znovu viděli, hodně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho koupit. Docela mě tím nahlodal. Doma jsem si zasedl k internetu a už ho mám taky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Viktorie Š: Je to dostatečné?

Jana P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Lukáš G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Lucie L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Václav M: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt