10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, která je níže.

Běžný prodej: 2357 Kč
Naše cena: 1571 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Patrik Krótki, Břevnice:
Hledal jsem pro rodinu velmi dobrý 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g s ohledem na bezpečnost a odolnost. Hlavní roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem našel na tento obchod, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem poptával. Mimo kvality a nejlevnějších cen také příjemné a ochotné jednání. 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g přišel kurýrem brzo a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo být všude.

Viktor Losert, Opatovec:
Byla to levná nabídka. Podobné věci prozkoumávám na webu a v reklamách už předlouho, ale takhle skvělou cenu jsem u 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g opravdu ještě neviděl. Věděl jsem, že je model hodně bytelný, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchto super podmínek utéct. Neváhal jsem ani hodinu a udělal jsem dobře. Už dávno mi nic neudělalo takovou radost.

Sofie Pluchová, Trpišovice:
Měsíce jsem váhala nad tím, který typ by pro mě mohl být ideální. Vyzkoušela jsem jich spoustu. Až nyní, když jsem narazila na 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem ale věděla, že tím hledání končí. Zalíbil se mi na první pohled a jsem spokojená. Svými kvalitami mi 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g stoprocentně vyhovuje, zvládá cokoliv, co od něho vyžaduji. Jenom mi ho občas zabaví můj muž.

Nikola Machandrová, Lipovec:
10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsou výborné a stálé zboží. Zatím mám dobré zkušenosti s výrobky. Doporučuji všem přátelům. Budu objednávat menší číslo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Anna J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

David H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Hana O: já jsem to prostě chtěla

Valerie V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Hana H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt