10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, která je níže.

Běžný prodej: 2357 Kč
Naše cena: 1571 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Daniel Kryml, Dzbel:
Navzdory tomu prodejce nabízel vskutku bohatou nabídku 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, nadšení opadlo, když 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g přivezl kurýr. Co se týče dopravy, vše bylo OK. Jenomže prodávající mi nedokázal objasnit, z jakého důvodu zboží zaměnil. Patálie se vyřešila po více jak měsíci, což považuji za velký nedostatek tohoto e-shopu.

Jaroslav Kubovič, Strašov:
Povídá se, že výborné zboží se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Viděl jsem, pořídil jsem a zvítězil jsem, jak bych malinko změnil Caesarovu legendární větu. Vyjímečnost za levnou cenu, příjemná komunikace s prodavačem, okamžité dodání do kanceláře, splňuje předpokládané i deklarované vlastnosti. Můžu jen doporučit.

Richard Soucha, Polerady:
Koupeno ze zkušenosti pro 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g ten manuál ! - doporučuji snad ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky dvě hodiny potrvá. Proč všichni všude nahradí ty plasty - hned při montáži 1 žlábek na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až prasknou ty dotahovače nebo úchyty středu?

Alena Balnarová, Mnich:
Často jsem večer zůstávala doma. Nechtělo se mi šlapat mezi lidi. Kamarádky vyráželi skoro každý víkend, ale já se tam jednoduše necítila dobře. Přišla jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí pověděla, že 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g užívá a je s ním opravdu nadšená. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě prvotní impuls. Skoro obratem jsem si ho objednala a často ho používám. Víkendy už opravdu doma netrávím, chodím se ráda bavit.

Radim Šortner, Těškov:
Když poměřím užitek a cenu, tak nejde být nespokojen. 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g obsahuje vše, co bylo uvedeno v manuálu, nakonec je o něco tenčí, než jsem si myslel, což není na obtíž. S výrobkem se tak lehčeji manipuluje. Měl jsem i jiný, ale tady cena odpovídá skvělé provedení. Kdo nepotřebuje profesionální výrobek, pro normální užívání je plně dostačující, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Laura B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sebastian M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Dominika D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Johana O: Proboha. To raději přispěju na charitu

Natálie L: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt