10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l, která je níže.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný 100% džus ze směsi čisté kokosové, koncentrované ananasové a zdraví velice prospěšné acerolové šťávy, původem ze Srí Lanky, představuje jedinečně zdravý nápoj bohatý na vitamíny, vlákninu a důležité minerály, plný osvěžující chuti tropického ovoce. Unikátní, zdraví prospěšný zdroj tekutin kdykoliv během dne. Složení: Kokosová šťáva (70%)*, ananasová šťáva z koncentrátu (28%)*, acerolová šťáva (2%)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 130 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Nela Důbravová, Blažejov:
Super PRODUKT, od kterého jsem příliš neočekávala. Ale celkem mě velice přesvědčil. PRODUKT, který snese velmi mnoho. Objednávám si je příležitostně, podle nálady. Za tolik výhodnou hodnotu, dodání, chci v tomto případě, pouze obchod doporučit. Manžel mě pochválil a ještě jsem obdržela slevový kupón pro doplňkový nákup.

Ema Nachmüllerová, Štramberk:
Byla jsem nejprve skeptická, a protože bojácně nakupuji přes net. Byla jsem se na 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l podívat v klasickém krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého šikovného pomocníka můžu mít doma. Nečekala jsem, sedla jsem k netu a za výhodnou cenu jej objednala. Mám ho v bytě sedm dní a nemůžu si ho užít. Chci se naučit jej ovládat, ale vzhlíží to lehce, tak asi nebude problém.

Miroslav Koblása, Mokré Lazce:
10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l jsem si objednal hlavně proto, že byl cenově dostupný. Nemám teď moc peněz, spíš se musím vždy dívat, jak je co drahé, tudíž cenová dostupnost byla pro mě klíčová. Nečekal jsem moc dobré zpracování, ale výrobek mě mile překvapil. Kvalitně zpracovaná, praktická věcička. Za nízkou cenu super užitek, jak se říká. Příteli, který mě o něm informoval, jsem pak za odměnu věnoval láhev kvalitního pití, protože mi v tu chvíli udělal vážně neuvěřitelnou radost.

Dominik Žmol, Tomice:
Koupeno ze zkušenosti pro 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l ten bružura ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky dvě hodiny potrvá. Proč všichni všude nahradí ty plasty - hned při montáži 1 žlábek na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až rupnou ty dotahovače nebo žlábky středu?

Klára Mikelová, Starosedlský Hrádek:
Měla jsem velmi ošklivou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem hezky překvapena, že vše může jít hladce. Děkuji vám moc za nejlepší 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2017.

Hodnocení 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Viktorie K: dobré

Laura K: já jsem to prostě chtěla

Amálie J: nemá chybu

Barbora R: děda je z dárku je nadšený

Daniela M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt