10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, která je níže.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Filip Coufalík, Žabeň:
Od začátku jsem byl dost ironický. Ovšem okamžitě po zakoupení si mě 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g obratem dostal, je opravdu perfektní. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem vytrvalý reptal. Asi bych malinko přidal na vzhledu, ale jak se říká, tisíc lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není nač váhat.

Tadeáš Rozlílek, Moravany:
Jestli hledáte vyvážený poměr ceny a kvality, bude pro vás 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g to pravé. Hanbu si mimo to neudělá dokonce ani před zhýčkanými zákazníky. Pro lidi, kteří dosud váhají s objednáním, je 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g na seznámení se s těmito produkty naprosto ideální. Jednoduše se používá, zároveň ovšem bez výtky plní svůj účel a snese srovnání i s výrazně dražšími produkty.

Sára Javorková, Třtěnice:
Jsem spokojená. 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g byl velmi rychle zaslán k mé plné radosti. Určitě budu doporučovat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o skvělý eshop, rychlá komunikace se zákazníky a pokud máte všetečný dotaz, vše vám velmi rychle a v pohodě zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o "skorohned" dodání nákupu a tady to opravdu probíhá. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 01. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Denis H: Jsem ráda, že to mám

Julie V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jáchym R: funkční výrobek

Markéta J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Karel M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt