10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, která je níže.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Tobiáš Podojil, Velká Turná:
Opravdu parádní dotykový 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g s intuitivním ovládáním které zvládne snadono každý. A zážitky jsou téměř pokaždé podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v nákupním režimu možnost nastavení a ukázání nálady

Hana Španingerová, Nehodiv:
Potřebovala jsem obratem a rozumně pořídit 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem hledala. Perfektní a férové jednání a hlavně dárek došel brzo, jak jsem chtěla. Super, tak by to mělo být vždy.

Tereza Jilečková, Zliv:
Nemůžu si postěžovat, zboží dorazilo v naprostém ordnungu. Třebaže byla udána několikadenní dodací lhůta, přišel mi produkt už druhý den, hezky zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho chtěli na zahradě vyzkoušet a pracuje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tak překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g zakoupila. Této koupě zcela jasně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Simona U: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Alena Z: Je to dostatečné?

Zuzana R: já jsem to prostě chtěla

Michaela S: nemá chybu

Matyáš K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt