10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g, která je níže.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Daniel Kabrda, Smetanova Lhota:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jsem zakoupil jako další, protože podobný, poměrně nekvalitní kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání mnohem více kvalitně zpracovaný a to už na letmý pohled. Nehledě na unikátní vzhled a funkci. Jako esteticky založený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, zdála hezká. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale chápu, že za kvalitní se zkrátka platí.

Jonáš Šlápota, Ježov:
Asi před půl rokem jsem objednal zboží od konkurence, který mě hodně zklamal. Téměř jsem si v tom času řekl, že nic podobného už si pořizovat nebudu. Ale kamarádka mi k vánocům objednala 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Prý si ho chválí řada jejích kamarádek. Přemlouvala mě, ať ho také užívám. Po pravdě jsem se po mnoha recenzích a zkušenostech dalších uživatelů nikam nedíval. Pomyslel jsem si, že dám 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g šanci a uvidím sám. Byl jsem celkem nadšený. A když čtu recenze dalších zákazníků, vidím jednoduše, že je nás víc.

Simona Štulová, Jindřichovice:
Skvěle pohodlné a hezké zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu moc uspokojená. Nakupuji u vás už druhý rok, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že kupuji nejlépe. Naposledy jsem si u vás pořídila 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g, a téměř nevím, co na to mám napsat. Snad jen to, že příště budu pořizovat opět u vás, protože zboží, jaké prodáváte, se v takové kvalitě a za tak skvělou cenu hledá na internetu jen těžko.

Michal Jirava, Dílce:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g byl doručen ve stoprocentním stavu a ve smluvený termín. Bohužel podle popisu, měl 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g přijít ve speciální krabici, což se tak nestalo. Kdyby to nebyl dárek, vůbec bych se neozval. Bohužel jsem musel, ale i přesto domluva byla příjemná. Prodejce to mrzelo a ihned mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, byla doprava. Eshop preferuje jedinou firmu, která si účtuje balné. Další peníze nad rámec ceny zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Eliška L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Anežka H: děda je z dárku je nadšený

František K: tak jsem to dostala aje to super

Vít K: je to fajné

Amálie K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt