10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g, která je níže.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Radek Stříbrský, Bezděz:
Nejlepší 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g co jsem kdy měl, perfektní VELKÁ SPOKOJENOST!!

Daniel Plechatý, Nebřehovice:
Ve své práci hledám vypadat hodně dobře, protože se každý den vídám s klienty. Mým cílem je udělat dojem ihned na prvním jednání. Nejen v tomhle ohledu mi 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g hodně pomohl. Cítím se mnohem víc jistě a také tak hovořím. Díky němu jsem udělal krok tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom nemalý podíl. Jsem spokojený jako už dávno ne.

Václav Raab, Stráž nad Nisou:
Pohybuji se na internetu velmi často, je to pro mě rychlejší. Stejné to je i s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Zkrátka jsem našel ten svůj, provedl objednávku a za několik málo dní byl 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g rovnou u mě doma. Já se místo toho můžu věnovat jiným věcem. Jsem velmi rád za skutečnost, že podobná varianta existuje, 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g se mi opravdu líbí. Tato alternativa nákupu je výhodná pro lidi, kteří nemají, stejně jako já, rádi ztrátu času v přeplněných nákupních centrech.

Karel Tarnai, PROSTĚJOV:
Obdržel jsem ho od manželky. Já sám bych si dříve nikdy nepomyslel, že by mi chtěl pomoci. Moje osobnost bylo silnější než já, i když jsem v vevnitř sebe vlastně strádal. Bojoval jsem sám se sebou a předváděl si na borce. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g otestoval a poznal, že pracuje a není náznak mu nevěřit. Už jsem ho nadnesl i kolegyni z práce, který se mi svěřil se podobným problémem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Kryštof F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikol D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Zuzana H: Ideální k osmnáctinám :)

Marie C: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Amálie G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt