10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g, která je níže.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s peprmintovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou peprmintovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Daniel Šafus, Zachrašťany:
Dospěl jsem k poznání, že mnohé věci reklamu nepotřebují. Mezi takové patří i toto 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g, který je sám sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem dalekosáhlé domlouvání, že si ho musím koupit. Stačilo ho jenom zkusit a znal jsem, že je to ten správný 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g pro mě. A nejen pro mě. Vzhledem k jejích příjemným způsobům jsem byl nucen objednat druhé balení, protože o ni propukl nebývalý zájem i u ostatních členů rodiny. Na objemnější objem 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g jsem dokonce dostal množstevní slevu.

Patrik Levek, Nedakonice:
Komukoliv bych řekl, aby se drželi záznamů v popisu 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Myslím, že případná nechvalná hodnocení mohou v mnoha případech vycházet z nesprávného užívání. Tuhle zkušenost měl náš strýc, který nás od nákupu odrazoval. Jsem moc rád, že jsem na jeho rady nedal a  10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g objednal. Používám ho už sedmý měsíc a opravdu mu nemohu nic vytknout.

Denis Hesoun, Ostrov u Macochy:
S 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g jsem se setkal, když jsem hledal šikovného pomocníka do domácnosti. Byl jsem pěkně překvapen jeho zpracováním a velmi lehkou dostupností. Dostatečné skladové zásoby mi pomohly koupit si více setů 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g, abych nemusel opět za měsíc nakupovat. I manželka byla nadšená a jistě se k tomuto 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g zase vrátíme.

Tereza Pradeová, Luková:
Myslím si, že 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g naprosto předčí všechny ostatní konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla rozhodující i kvalita ve vazbě na to, co za ni vlastně získám. Nevybírám vždy jen ten nejlevnější výrobek, snažím se zohlednit kvalitu i cenu doručení a komunikaci s e-shopem. V tomhle ohledu mě 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g více než udělal radost a mohu ho všem poradit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Lukáš J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Valerie L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Vít B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Alžběta H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Vít M: 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt