10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g, která je níže.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s mátovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou mátovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Aleš Kovárna, Boskovice:
10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jsem si zvolil na základě příjemné kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou dobře udělané, budí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro zákazníka hodně důležitý. Všem,kteří už nějakou chvíli zvažují, že by 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g zakoupily, bych poradil, ať s koupí neváhají. Zcela jasně je nás, spokojených kupujících, dost, a potencionální drobnosti, které 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g někdy lidé reklamují, považuji ze drobné. Tedy mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Samuel Pintr, Jiřetín pod Jedlovou:
„Již jsi si pořídil 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g?“ dotazují se mě moji přátelé. Několik měsíců jsem jim říkal, že bohužel nikoliv. A vlastně ani nějak nemohl přijít na to, proč bych ho otestovat měl. Dotazů bylo ale den ode dne víc. Logicky jsem učinil rozhodnutí prostě 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g na vlastní kůži prověřit. V tom momentě jsem jim dal za pravdu. 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g je totiž opravdu velmi dobrý, zrovna tak, jak ho popisuje prodejce. I já tak můžu ostatním položit otázku: „A již jsi vyzkoušel 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g?“

Viktor Pártl, Česká Bříza:
Ve své práci hledám vypadat hodně dobře, protože se denně potkávám se s klienty. Mým cílem je udělat dojem hned na prvním jednání. Nejen v tomhle ohledu mi 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g moc pomohl. Cítím se mnohem víc jistě a také tak hovořím. Pomocí něho jsem udělal výšlap tím správným směrem. Všechno se mi daří a on má na tom nemalý kus. Jsem šťastný jako už dlouho nebyl.

Eliška Žílová, Suchodol:
Jako každá mamina miluji hezké věci a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jsem hodně spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a mekončící nabídku. Ráda se k vám opět vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým známým.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Miroslav B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Adam B: 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Johana L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jaroslav H: Celkem jsem spokojený.

Amálie F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt