10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g, která je níže.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s mátovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou mátovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Jan Techl, Ratměřice:
Jak jsem spokojený s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g? Určitě zákazník dostane to, co si objedná. Co se týká objednání přes internet, převelice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového eshopu. Líbí se mi, že nabízí velký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Vojtěch Rauch, Zdobnice:
Už párkrát jsem chtěl takový produkt zakoupit. Ale až jsem našel e-shop 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g, rázem nebylo nad čím neustále pochybovat. Velmi dobrá komunikace ze strany prodejce, vše realizovalo na chlup takovým způsobem, jak jsem očekával. 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g včas přivezl pošťák a od té chvíle ho neustále k plné spokojenosti používám. Má snad jen drobnou chybu: Nebudete se ho chtít dát z ruky ani na sekundu.

Dominik Lalinský, Libkovice pod Řípem:
Mnohokrát jsem už prodělal. Často se nechám ukecat a koupím věc, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g, nevěděl jsem, jak hodně jsem se mýlil. Ze začátku jsem příliš ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tolik dokonalého, co dělá vše, co dělat má. Bohužel se to nestává tolik často a právě proto jsem tolik ohromen.

Jan Churáček, Vevčice:
Parádní cena! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na síti, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g!“ Její strachy se okamžitě rozplynuly. Máme ho už víc než dva měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Sebastian Laža, Hlavatce:
Dávám za všech okolností přednost vlastnostem a nekladu důraz na styl. Důležité pro mě je, aby mi 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g po mnoho let a v pořádku posloužil. Což tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g skutečně zaručuje, můžete si ho vzít kamkoli. Pro všechny aktivní zájemce ho tak musím velmi doporučit. 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g s vámi bez reptání absolvuje i cestu k moři. Jen si dejte pozor, aby na něj nežárlila vaše manželka nebo partnerka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Markéta H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Antonín V: tak jsem to dostala aje to super

Jiří M: je to fajné

Daniela : Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Anežka T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt