10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, která je níže.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s citrónovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou citrónovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, citrón*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Pavel Plička, Velké Poříčí:
S milenkou jsme hledali kvalitní 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g do naší kuchyně. Hledali jsme dostařující 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit utrácet. Velmi jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a milé jednání.

Richard Čulák, Kostelany:
Chtěl jsem pořídit bezvadnou 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g do domácnosti, který by fungoval opravdu dobře. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od poučeného člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem hodně šťastný. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

Gabriela Nogolová, Cheb:
Vzhled je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si koupit něco, co se mi zalíbí. Právě 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g mě velmi zaujal. Jak se říká, první myšlenka, dobrá touha! Svým vzhledem i provedením se mi opravdu líbí a jsem uspokojena. A ta levná cena, to je příjemný bonus.

Ondřej Vodica, Sulice:
Kvalitní a cenově dostupný 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší velikost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený zpracováním. Byl to dárek, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o objednání dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

Denis Drahoňovský, Třtice:
Dostal jsem ho od manželky. Já sám bych si předtím nikdy neřekl, že by mi chtěl pomoci. Moje myšlení bylo silnější než já, i když jsem v uvnitř sebe vlastně trpěl. Pracoval jsem sám se sebou a hrál si na borce. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g otestoval a poznal, že pracuje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, která se mi svěřil se podobným zádrhelem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nikola G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Lukáš L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Valerie C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Andrea S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Simona : Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt