10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, která je níže.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s citrónovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou citrónovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, citrón*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Richard Koželuha, Bratronice:
Klidně se přiznám, že jsem byl, co 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g považovali na nesmysl. Pak jsem ale v dílně slyšel kámoše, jak o něm hezky hovoří. Vyhledal jsem si weby a můj původně pevný postoj vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl odsuzovat cokoliv, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g koupil a hned čtvrtý den ho doručili. Používám ho sice teprve druhý den, ale nemám mu co vytknout. Věřím, že mě neošidí ani v budoucnu.

Šimon Sznapka, Hluboká nad Vltavou:
Při nákupu 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jsem celkem přísný. Stojím si za zpracováním a levnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě navíc solidní jednání, které zase nemusí být všude. Oceňuji rychlé odbavení mé zakázky, 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní nákup. Z vás by si měly vzít jiné obchody příklad.

Anežka Krocová, Dobroutov:
Super 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, který vydrží opravdu moc. Kupuji si je občas, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a děti mě chválí

Miroslav Orlík, Frenštát pod Radhoštěm:
Skvělá 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí tři krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro 2-4 hráče). Pro pravidelnější hraní a lepší stavění balíčků už to chce více jak jednu zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 3 sady budou nejspíš vhodné, byť ne zcela nutné. Hraní dva na dva je tradiční a napínavé. Bitva s 1-2 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nzažijeme, ale vhodnější pro partu lidí či rodinu (jen bude obtížnější do toho všechny zasvětit). 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g mají vydařené použitelnost, jde o lovískovací téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a radosti. Myšleno tak, že lehce pochopíte manuál, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to hodiny cvičení. :D

Kamila Machalíčková, Chrbonín:
Přes eshop jsem si pořídila 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, který v kamenném obchodě není za méně než několik korun. I když jsem byla varována mým partnerem, že drahé věci není příliš dobré objednávat v internetovém obchodě, chtěla jsem udělat partnerovi radost (sobě zrovna tak), a tak jsem si jej objednala. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dopravou. Vřele doporučuji tento internetový obchod.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Zuzana C: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jana L: Tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Šimon P: Přišlo to celkem rychle

Laura H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Marie S: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt