10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g, která je níže.

Běžný prodej: 1508 Kč
Naše cena: 1005 Kč Ověřit dostupnost

Klasický vanilkový cukr, s vysokým obsahem mleté Bourbon vanilky s Madagaskaru, připravený z jemně mletého třtinového cukru, prvotřídní kvality, představuje klasického cukrového pomocníka do každé zdravé kuchyně, bez něhož se neobejde spousta sladkých receptů našich babiček.Složení: Třtinový cukr*, bourbon vanilka* (6,3%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1693 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 95 g, (z toho cukr: 91.3 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Sabina Škutchanová, Ochoz:
Byla jsem zpočátku skeptická, a protože bojácně nakupuji přes web. Byla jsem se na 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g podívat v kamenném krámě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého šikovného pomocníka můžu mít doma. Nečekala jsem, sedla jsem k webu a za nízkou cenu jej objednala. Mám ho doma pár dní a nemůžu si ho užít. Chci se naučit jej zvládat, ale vzhlíží to lehce, tak asi nebude problém.

Tadeáš Škerko, Trnová:
Perfektní a cenově levný 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený kvalitou. Byl to dar, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o pořízení ještě jednoho výrobku této značky. Doporučuji.

Karel Bořucký, Rochov:
Ještě než jsem 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem stejný\podobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned zavolali zpátky. Byl jsem mile překvapen, protože taková ochota není běžný standard, ale spíše výjimka.

Denis Šruc, Záhoří:
Klidně se přiznám, že jsem patřil k těm, co 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g měli na nesmysl. Pak jsem ale v hospodě slyšel kámoše, jak o něm nadšeně mluví. Pročetl jsem si webové stránky a můj původně skálopevný názor vzal za své. I kamarádka mi řekla, že bych neměl hanit něco, co jsem sám neužíval. Takže jsem 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g objednal a hned třetí den ho dodali. Používám ho sice teprve druhý týden, ale nemám mu co vynadat. Myslím si, že mě neošidí ani v budoucnu.

Dominika Kamanová, Hošťalovice:
S přítelkyněmi jsme se před týdnem bavily o nakupování, a přišla řeč i na tenhle váš 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g. Jedna z nich ho tam velmi vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho také otestuji, a je opravud velmi cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla tolik let žít! No, to je hodně nadsázka, ale opravdu je super, extra perfektní a jestli někdo váháte, tak rozhodně radím zakouit, nevím o nikom, kdo by pak nebyl rád.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 03. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Adam P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jana Ř: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Alena P: Ideální k osmnáctinám :)

Nela P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Eliška P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt