10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Máte mlsný jazyka a hledáte recenze 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g? Zkušenosti ostatních naleznete v diskuzi k 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g, která je níže.

Běžný prodej: 1508 Kč
Naše cena: 1005 Kč Ověřit dostupnost

Klasický vanilkový cukr, s vysokým obsahem mleté Bourbon vanilky s Madagaskaru, připravený z jemně mletého třtinového cukru, prvotřídní kvality, představuje klasického cukrového pomocníka do každé zdravé kuchyně, bez něhož se neobejde spousta sladkých receptů našich babiček.Složení: Třtinový cukr*, bourbon vanilka* (6,3%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1693 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 95 g, (z toho cukr: 91.3 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Aleš Pěknice, Staré Těchanovice:
S tímto výrobkem jsem úplně spokojen. Pořízen pro staršího syna s úmysle jednoduchého každodenního užívání. Ve prospěch 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g hraje také velikost i jeho nevelká váha. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela dobře a moderně. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny potřebné nastavení a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

Matyáš Piekar, Slatinice:
Hodně mě oslovil tento nejnovější 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g, který byl uveden na trh. Hledal jsem záplavu zbytečností. Hezky mě překvapil svou nenáročností na údržbu, silnou výkonností a malou cenou. I žena si ho pochvaluje, protože jí práce výrazně zjednodušila práci a máme tak mnohem více času na sebe a na naše příbuzné. Stal se z něj spolehlivý domácí pomocník, bez něhož si už den nedovedeme představit.

Sabina Mádrová, Červený Kostelec:
Na tomto 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g se mi líbí veselá škála různého ovládání, i když nastavení je trochu těžší a musel mi poradit sousedův pubertální syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli reálně všechny nastavení použiji. Budu ráda, když se naučím potřebné věci a ostatní asi nepoužiji. Přesto za takto nízkou cenu, bych neočekávala tolik různých funkcí. Až budete potřebné hledat, bacha na to, některé jsou unikátně skryté. Nicméně brožura je celkem srozumitelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Michal V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Petra F: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

František P: funkční výrobek

Natálie N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Petra K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Nahoru

info @ mlsnyjazyk.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt